adetle ilgili

rainyy

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
18 Temmuz 2018
5.896
3.408
ben leke halinde adet oluyorum doktora gitmeme gerek var mı beş gün falan sürüyor adetim.

Hep mi böyle rainnyy.. hep böyleyse hemen git normal değil yasında genç

ben leke halinde adet oluyorum doktora gitmeme gerek var mı beş gün falan sürüyor adetim.
evet canım kesinlikle erteleme.... bende de vardı kaç tane doktora gittim normal dedi. sonra başka doktora gittim östrojen düşüklüğünden kaynaklıymış. bu durum gebeliğe de engelmiş. bebek tutunamaz dedi. şimdi tedavi görüyorum.

Olsun git.. sakın ihmal etme.. maddi durumun nasıl ?özele gidebilir misin? Mümkünse adetinin 2-3. Günü git hormonlarına da bakarlar
özele gidememde devlete giderim randevu alıyım hemen polip demiş arkadaş tümor diyor internette olabilir mi öyle birşey

randevu alıcam hemen

özele gidememde devlete giderim randevu alıyım hemen polip demiş arkadaş tümor diyor internette olabilir mi öyle birşey
Yok öyle hemen tümör olmuyo onlae kafanı bulandırma.. ne burda ne google da okudugun hcbseye inanma.. git güzelce doktora belki basit bi ilaçla normale dönecek yada takip edecek seni korkma.. arkadasımda gitti sadece bi ilaçla normale döndü hormon değeeleri etkiliyor böyle seyleri

tamam randevu aldım yarın gidicem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…