Adetiniz gecikince neler yapıyorsunuz?

postcpr

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
9 Eylül 2023
10
2
28
Herkese merhaba 🌸
Önceden açmış olduğum konuda da ella kullanıma bağlı olarak adet göremediğimi düşündüğümü yazmıştım. Gebelik idrarda kesinlikle yok onda hemfikirim yurtdışında olduğumdan kan vermedim sonuçta 10 test yaptım hepsi negatifti. Gecikmeninde 27. günü bu arada idrara çoktan yansırdı. Burda adet söktürücü verilmiyor aspirin veriyorlar 😒 Sizler adetiniz gecikince nasıl yol izliyorsunuz ? 🥰

Youtubeda bir egzersiz vardı regl gecikince onu yaptıktan sonra üç gün içinde oluyordum. Tabii egzersiz gebelik yoksa yapılmalı. Linki buradan vermek belki yasak olabilir özelden size atayım.

Herkese merhaba 🌸
Önceden açmış olduğum konuda da ella kullanıma bağlı olarak adet göremediğimi düşündüğümü yazmıştım. Gebelik idrarda kesinlikle yok onda hemfikirim yurtdışında olduğumdan kan vermedim sonuçta 10 test yaptım hepsi negatifti. Gecikmeninde 27. günü bu arada idrara çoktan yansırdı. Burda adet söktürücü verilmiyor aspirin veriyorlar 😒 Sizler adetiniz gecikince nasıl yol izliyorsunuz ? 🥰
Onceden kekik cayi tarcinli cay iciyordum simdi dogum kontrol hapi kullaniyorum o yuzden duzenli oluyorum. Korunmadan mi iliski yasadiniz yoksa prezervatif kazasi mi oldu?

Arkadaşlar adaçayı içtim günde 3 kez aspirin kullandım ve regl söktürücü egzersiz yaptım bugün oldum 🌸

X