Adetin son gunlerindeki kahverengi lekelenmeler sizde de var mi?

benkibele

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
9 Şubat 2008
4.925
43
43
hanimlar ben bir sey soracaktim. regl oluyorum 3 gun sonra bitiyor. zaten ilk gun cok. 2. gun normal. 3 gun az olauyor. 4-5-6-7. gunler cok cok az. lekelenme seklinde geliyor. yani damla damla ve ben sinir oluyrom. birden kesilse keske.

sizde de bu lekelenmeler oluyro mu?lekelenme kahverengi.

benimde öyle canım:1closedeyes:

herkesin farklıdır canım .normal o kahve lekelerin gelmesi içeride çıkamayan kanlar sanırım kirli kan yani kahve olarak leke leke geliyor.
benimde ilk 3 gün kahve leke gelir birde son iki gün. toplam 8 günde biter.

bilmiyorum canim benimde iki aydir boyle oluyo onceden hic boyle olmazdi 2 aydir korunmuyoz bebek istiyoruz ondanmi boyle oldu bilmiyorum ama bir hafta oncebiten adetimde son iki gun boyle oldu resmen kahverengi kan rengi filan degil[

bilmiyorum ama sorun değil sanırım ilaç kullanıp bıraktıysan ondandır benim adetlerim ilacı bıraktıktan sonra 5 gün kahverengi leke 3 kan sonra bir daha leke 5 gün leke normalmi acaba adet öncesi

ya biraz rahatladim kislar ya ozellikle ramazanda cok sinir bozucu. bitti diyorum niyet ediyorum bir iki damla gemlis aksama dogru. haydeeeeeeeeeeee...
sonra gene sonra gene... neyse dun bitti insallah. temizlendim dun aksam insallah olmaz.

Benimde öyledir.
5 yada 6 gün kanama olur.7-8-9. günler kahverengi lekenlemeler..
Çok normal diye biliyorum..Bence korkulacak bişey yok..
Başka türlü adet görmedim desem yeridir :))

Canım benim kürtajdan sonra birkaç ay bu şekil devam etmişti.Bu ay böyle olmadı umarım düzene girmiştir artık bende çok sinir oluyorum....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…