Adetin hemen bitişinde yumurtlama gören var mı?

Buffalosos

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
19 Eylül 2018
14.183
37.977
Merhaba kızlar Adetin hemen bitişinde yumurtlama gören var mı?

Merhaba kızlar Adetin hemen bitişinde yumurtlama gören var mı?
mısal 21 22gunde 1 adet olan bı arkadasım var. adetı 6 gun suruyor. yumurtlama gunu de adetten hemen sonrakı 3 gun ıcınde oluyor. senın perıyodun ve adetın kac gun suruyor o onemlı. 3 gun surmesı baska 10 gun surmesı baska :)

mısal 21 22gunde 1 adet olan bı arkadasım var. adetı 6 gun suruyor. yumurtlama gunu de adetten hemen sonrakı 3 gun ıcınde oluyor. senın perıyodun ve adetın kac gun suruyor o onemlı. 3 gun surmesı baska 10 gun surmesı baska :)
Pco olduğu icin 34-35 gün döngülerim çoğu zaman.. bu yüzden bizde biraz belirsiz oluyor ovulasyon testine başladım bugün adet olduğum günün 7. Günü (dün bitti adet) testte biraz koyu çıktı tam çıkmasa da yumurtlama başlayacak gibi duruyor

Pco olduğu icin 34-35 gün döngülerim çoğu zaman.. bu yüzden bizde biraz belirsiz oluyor ovulasyon testine başladım bugün adet olduğum günün 7. Günü (dün bitti adet) testte biraz koyu çıktı tam çıkmasa da yumurtlama başlayacak gibi duruyor
ben de pko luyum testler cogunlukla koyu seyrettı benım de ay boyu hıc oyle cok sılık gormedım. hatta hıc t gozukmuyor bazı kişilerde . bende hiç oyle olmadı.yani pko oldugun için olabilir. yapmaya devam et sen :)

X