Adetin gecikmesindeki beyaz akinti Hamilelik belirtisi olabilir mi sizce???

Brake

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Kasım 2011
387
12
-Arkadaslar söyle basliyayim benim gecen ay 20.11 de duzenli bir adet gördum 5 gün suren.
.bu ay 20.12 sinde adetimi bekliyordum fakat hic bir agri yokdu kasiklarimda, Bir gün sonrasi baktimki
Adet olamisim ve bugün tam 2 gün oldu adetim gelmedi beyaz bir akintim var sa kasigimda hffden bir agri
birde sanki dilim uyusmus gibi bir hiss sizce hamile ola bilirmiyim? gecen ay cok testler yaptm hepsi negatv
cikmasina ragmen korkuyorum sizce daha beklememi lazim yoksa kan testi yaptirsam simdi erkenmi???
basindan gecirmis arkadaslar ltf bana yardimci olun.

Cvplriniz icin simdiden tsk ederimm

arkadaşım bence 3 gun daha bekle..ve bu sure ıcınde ıncır ye bakalım belkı adetın gelır gelmezse kan tahlılı yaptır ıdrarla zaman harcama :)) hakkında hayırlısı olsun canım benım,ınşallah gonlunden gecen olur..ben ıncır yedım adetım gecıkmıştı 2 gun ıcınde oldum..
hamıle ısen zararı yok tabıkı süt yapar mujdelı haberler ınşalllah sonucu buraya beklıyorum :))

ins canim adetim gelmez ins hamileymdir bakalim bekleyeyim dedim bakalim bi kac gun daha ondan sonra
doktora gitcem ins. Hamileyimdir=))) ilk defa böle gecikme oldu cnm ins yalnis süphe icinde degilimdir yinede cvp icin
Tsk ettim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…