Adetin 3. Gunu yumurta boyutu lutfen yardimci olur musunuz

Eladefne9907

Üye
Kayıtlı Üye
11 Kasım 2022
78
12
33
Gecem ay femera kullandım pek bir işe yaramadı sağ tup um tıkalı idi tedavi durdurdu soda yumurta 15 lerde kaldı bu ay adetin 3. Gunu ilac kullanmadan doktora gittim solda 3 tane gelişen yumurtamiz var dedi mm soylemedi ama erken ovulasyon olur bu ay dedi bu normal mi başına gelen varmi

Benim hep öyle. Yani her ay erken gelişip çatlar yumurtam. Adetin ikinci günü 11mm olur genel olarak ve 7.-8.günü çatlar.
Aşılama tedavisine başladığımızda ilaç sebebiyle 5.gün çatlamıştı, aşılama iptal edilip bir ay doğum kontrol hapı kullanıp öyle başlayalım tedaviye yeniden demişlerdi.

Anladım bende ilk defa oldu ondan şaşırdım acaba femara ya devam etsem 2 yumurtam gelisirmi sizce tek tup um tıkalı doktor sem bilirsin bu ay istersen doğal akışına bırak dedi

Anladım bende ilk defa oldu ondan şaşırdım acaba femara ya devam etsem 2 yumurtam gelisirmi sizce tek tup um tıkalı doktor sem bilirsin bu ay istersen doğal akışına bırak dedi
Siz bilirsiniz. Çatlama problemi mi vardı sizde yoksa yumurtalarınız ilaçla da olsa büyümüyor muydu bilmiyorum. Siz daha iyi bilirsiniz. Doktor da size bırakmış, kullanmak istiyorsanız kullanın.

Siz bilirsiniz. Çatlama problemi mi vardı sizde yoksa yumurtalarınız ilaçla da olsa büyümüyor muydu bilmiyorum. Siz daha iyi bilirsiniz. Doktor da size bırakmış, kullanmak istiyorsanız kullanın.
Benim sağ tüp tıkalı yumurta çoğaltmak gerekiyor hep sağdan yumurtam büyüyor bugün baska doktora gittim klomen kullan dedi başladım şimdi ins yumurta lar buyur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…