Adetimin 12. Günü yumurtlama

Kasimpaticicegi

Üye
Kayıtlı Üye
2 Mayıs 2023
244
45
Tekrar merhaba kızlar bu ay tam teşekküllü denememizi yapıyoruz . Kaset testlerle laurabik markalı testlerle yapıyorum öncesinde onlara güvenerek yaptım olmuştu (düşükle sonuçlandı ama ) ama adetimin 12. Günündeydim adet bittiğinde basladım test etmeye ama bugun cok koyu cıktı erken mi yumurtladım 2 gündür peşpeşe deniyoruz öyle karar verdik bu ay 3 gün daha böyle yapmayı planliyorum bi görsele bakar mısınız

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    46,6 KB · Görüntüleme: 37
Tekrar merhaba kızlar bu ay tam teşekküllü denememizi yapıyoruz . Kaset testlerle laurabik markalı testlerle yapıyorum öncesinde onlara güvenerek yaptım olmuştu (düşükle sonuçlandı ama ) ama adetimin 12. Günündeydim adet bittiğinde basladım test etmeye ama bugun cok koyu cıktı erken mi yumurtladım 2 gündür peşpeşe deniyoruz öyle karar verdik bu ay 3 gün daha böyle yapmayı planliyorum bi görsele bakar mısınız
Yumurtlamışsınız herkesde her ay farklı günlerde yumurtlama olabilir erkende değil aslında 12. Gün reglden 2gün sonra yumurtalayanlar var 😄

Yumurtlamışsınız herkesde her ay farklı günlerde yumurtlama olabilir erkende değil aslında 12. Gün reglden 2gün sonra yumurtalayanlar var 😄
Hep 14-15 rasladıgı için acaba dedim bi bi iki gün daha takip edicem catlama görene kadar değerlendircem eğer olursa yaptıgım kürü yazcam belki birilerine yardımcı olurum

Dongunuz kaç gün benimde 11.12 de oluyordu genelde

Ben bazı aylarda takipte ettim genelde 14-15-16 da oldugu oldu hatta erken görünce şaşırdım çokta erken değil tabi de çatlayana kadar devam edicem bu ay soğan kürüde deniyorum acaba ondan mı bilemedim
Bazı kişilerde değişebiliyor her ay aynı olmuyor benim 11.12 oluyordu genelde ovulasyon testi kullanmaya devam edin bu durumda

Takvime göre 2 gün sonra 14. Gün oluyor yani devam edicem evet test yapmaya ilişkiye de devam edicem 3 gün daha yapıcam hergün eşimede mesir macunu ve keçiboynuzu aldık bakalım ne olur bir sorun yok çok şükür de ek takviye alalım dedik bakalım
Benim öyleydi evet 12.gun yumurtlama
Reglm 5 gün sürüyordu sizin normalde yumurtlamaniz nezamanki ?

X