Adetime Daha 2 Gün Varken Lekelenme Ilk Defa Oluyor

sultan49

ben geldim :)
Kayıtlı Üye
14 Kasım 2007
2.406
10
KIZLAR MRB BENİM BAŞIMA İLK DEFA BÖYLE BİİŞEY GELİYOR... BEBEK TE ÇOK İSTİYORUZ ZATEN ... AMA DAHA ADETİME 2 GÜN OLMASINA RAĞMEN KAHVERENGİ AKINTI GELDİ BENİM HİÇ BÖYLE OLMAMIŞTI NEDİR BU SİZCE BELİMDE AĞRIYOR BİR HAFTADIR HİÇ BÖYLE OLMAMIŞTIM...:1no2:

Canım benımde ilk dafa başıma geçen hafta aynı senin dediğin gibi olay geldi.Bende böyle bir başlık açtım hatta.
Adetim kahverengi akıntıyla başladı ve 2,5buçuk bende kahve leke geldi çok şaşırmıştım neden adet olamıyorum diye.sonra test yaptım çok silikçizgi çıktı testte tabıkı sılık cızgıler yanıltıcı oluyor.sonra adetım normal geldı.bu ay herzamankınden farklıydı çokta korktum .
inşallh senınkı bebiştendir

yerleşme kanaması da olabilir bence kan testi yaptırmalısın inşallah bebiş wardır

Benimde adetime tam 2 gün kala lekelenme olmuştu ama adet olacakmışım gibi bi ağrı falan olmayınca ben biraz anladım 2 gün sonra da test yaptım cigim çıktı silikti ama şimdi 4 aylık hamişim darısı tüm isteyenlerin başna

Kızlar kahverengi akıntı sadece bebek belirtisi midir?
Eğer öyleyse 3 - 4 gündür bende de bu akıntıdan mevcut ama adetime de var daha.
Bebek istemiyoruz biz henüz ve korunuyoruz..
Bu akıntının başka nedeni olamaz mı?

kahverengi akıntı birtek hamilelikte değil düzensiz adet kanamalarındada görülebilir..

kahverengi akıntı birtek hamilelikte değil düzensiz adet kanamalarındada görülebilir..

Evet adet düzensizliğim var çok abartılı olmasa da.. İnternette araştırdım kahverengi akıntıyı , kafam karıştı ve korktum açıkçası , ben mantar falan olmadım hiç en basitinden , şu anda da öyle bir sorunum yok çok şükür.. Doktora görünmek gerek evet ama korkuyorum doktora gitmekten genel olarak fobi diyelim.. Umarım ciddi bir sorun belirtisi değildir çok üzülürüm :1no2:

kızlar verdiğiniz cevaplar için çok teşekkür ederim bekleyip görcez inş hamişimdirrrr

bende de adetim bittikten 10 gün sonra olmuştu kahverengi akıntı, gittim test yaptım kan testi 55 çıktı meğer kimyasal gebelikmiş akıntı 1 hafta falan sürdü bitti ama kanamayla birlikte gebelikte bitti kanamanın bittiği gün test yaptım 1 in altına düştü

kızlar malesef vdeğilim ama ilk defa böyle oldum... belirtileri yaşıyorum ama idrar testinde iki yaptım çıkmadı hala gelen giden yok sancım da yok işin garip tarafı ptesi kadar gelmezse kanda baktıracam kızlar öpüyorum sizi..

kızlar malesef değilim ama ilk defa böyle oldum... belirtileri yaşıyorum ama idrar testinde iki yaptım çıkmadı hala gelen giden yok sancım da yok işin garip tarafı ptesi kadar gelmezse kanda baktıracam kızlar öpüyorum sizi..

kızlar bişey sorcam.konu hakkında bilgisi olanlar lütfen cvp yazsın.7 haziranda adet oldum ve sonraki ay adetim 5 temmuzda lekelenme şeklinde başladı 7 sinde ise tamamen geldi 11 temmuzda bitti.18-19 temmuzda ise kahverengi lekelenmem oldu.bu lekelenme sizce yumurtlamanın göstergesi mi yoksa yerleşme kanaması dedikleri ey adetin bitiminden 1 hafta sonra hemen başlayabilir mi????? bilenlerden cvp bekliyorum.....

cnm benimde aynı şekilde oldu geçen ayın 17 sinde oldum 5 gün sürdü bu ay 7 sinde oldum 2 gün çok az lekelenme gibi oldu.hatta 3 gün filan istifra migde bulantıları ,aşırı uyku hali olunca dün kan tahlili yaptırdım negatif çıktı.bende senin gibi aynı şeyleri düşündüm. istersen sende aklında kalmasın bir kan tahlili yaptır bence.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…