Gebeliğe Hazırlık adetime 9 gün var yaşadığım şey lekelenmemi?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

gamze_22106

Kimin Adı PELİN! Kızımın
Kayıtlı Üye
6 Kasım 2008
144
3
40
Arkadaşlar Merhaba;

Adetime 9 gün var . Fakat akşam pembemsi kahveremgimsi bir akıntım oldu. Zaten kasık ağrılarım var. Ve akıntım çok fazlaydı. Adet ten önce lekelenme denilen şey olur mu? Hamilelik belirtisi olarak görmelimiyim? Biraz kafam karıştı. Eşimde sayemde prof. oldu... Hamilelik öncesi lekelenme bu ben anlarım baba oluyorum diye tutturdu.... Ama ben ümitlenmek istemiyorm. Cuma günü doktora gidicem . Belki farklı birşey vardır. Kist falan diye meraklamdım.... Dediğim gibi Adetten 9 gün öncede yerleşme kanaması olabilir mi? Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.... süprizzzzz

Evet olabilir canım ama kan testi yaptır idrar testinde belli olmaz.
Hadi bakalım inş. hakkında hayırlısı inş. hamilesindir canım

güzelem kafanı karıştırmak istemem ama; yumurtlama sonrası yerleşme yani luteal faz 14 gündür ortalama. 9 gün önceden yerleşme kanaması mümkün değil gibi geldi bana. bu kasık ağrıları ve pembesi küçük akıntı yumurtlama kanamasıda olabilir. sen geç yumurtlamış olmayasın?

Daha önce başıma gelmediği için bir sürü soru işaretleri doldu kafamda .... Aslında kısmet inde dediği gibi 9 gün önceden olması mümkün değil gibi gözüküyor.... Bakalım test yapıcam bir de cuma günü doktora gidecem. korktum kısacası ... Ya başka bir şey varsa diye tedirgin oldum yani... Hakkımda hayırlısı ama bebiş varsa yuppi.... :)))

insallah hamilesindir canım adet gününü beklemeden bi kan testi yaptır kanamanın neden oldugunu öğren. Sağlık bu ertelenmeye gelmez:nazar:

alla alla ben buraya mesaj yazdım silinmişmi nolmuş anlamadımsırnaşık şey. Neyse gamze hemen doktora git bence önce kanamanın sebebini öğren. sağlık bu ertlenemeye gelmesss :nazar:

alla alla ben buraya mesaj yazdım silinmişmi nolmuş anlamadımsırnaşık şey. Neyse gamze hemen doktora git bence önce kanamanın sebebini öğren. sağlık bu ertlenemeye gelmesss :nazar:

Yok canım silinmemiş.... Evvet cuma günü ne randevumu alayım ben... Çok sağolun arkadaşlar.

X