Adetime 8 gün var test doğru mu

endi67

Üye
Kayıtlı Üye
28 Haziran 2014
110
1
Arkadaşlar gebelik testi yaptırdım adetime 8 gün var sonuç 1.20 ( negatif sizce sonuç değişirmi 23 üne kadar

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Arkadaşlar gebelik testi yaptırdım adetime 8 gün var sonuç 1.20 ( negatif sizce sonuç değişirmi 23 üne kadar

canım çok erken yaptırmışsın adet gününü beklemelisin

canım çok erken yaptırmışsın adet gününü beklemelisin

Canım ya değişir mi sonuç 9 günde çok mutlu oldum şimdi bende kan pıhtılaşması varda erken yaptırayım dedim

Canım ya değişir mi sonuç 9 günde çok mutlu oldum şimdi bende kan pıhtılaşması varda erken yaptırayım dedim

yanii 9 gün az değilki bence adet günün ü bekle sonuç değişebilir :)

yanii 9 gün az değilki bence adet günün ü bekle sonuç değişebilir :)

İnş değişir canım yaa sağol bekleyecem ama fazla ümitte etmeyecem daha ikinci ayımız ilki de 4. Ayda olmuştu ama kalbi durdu

İnş değişir canım yaa sağol bekleyecem ama fazla ümitte etmeyecem daha ikinci ayımız ilki de 4. Ayda olmuştu ama kalbi durdu

hayırlısı canım sabrett bende 9 aydır ugraşıyorum ama hala olmadı nasip beklicez artıkk..

hayırlısı canım sabrett bende 9 aydır ugraşıyorum ama hala olmadı nasip beklicez artıkk..

Benim arkadaşım soğan kürü yapmış canım hemen olmuş bende deneyecem bu ay allahım hepimize sağlıklı çocuklar nasip etsin

yok canım yeni ewliyim zaten 9 ay oldu işte :)

Allah mutluluk huzur versin canım inş bian önce alırız güzel haberlerini kilon nasıl senin fazla kilo da az kilo da engel ben kilo veriyorum bu ara çok zayıfladım 46 ya düştüm çok fazla kilo vermeden olsa off

benım kılom normal canım ne cok ne az bı sorunda yok dedı doktor ama beklıorm bakalm

bende adetimden 10 gün önce gebelik testi yatım negatif cıktı. 2 gün önce yatım ıkı çizgi çıktı ama biri silik ti . içini rahat tut canım ama kendini de her şeye hazırla .insallah hamilesindir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…