adetıme 6gün var beta hcg yaptırsam çıkarmı?

E

EU3

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi EU3
yarın doktorum tahlıller için kan alıcak.adetıemde yarın 6gun kalmış olack.yanı 3ocak beklediğim ve inş olmam dedğigim regl gunum.doktora kan aldırmışken beta hcg yede bakalım mı desem?acaba çıkarmı sonuç.aslında benım bekledıgım pozıtıf çıkması.bırazda buyuzden kararsızım.negatıf çıkarsa erkenden uzulmekte istemiyorum.kı dogruluk payı yuksek olur dıye dusunuyorum.kanda erken bellı oluyor diyorlarya.
yorumlarınzı beklıyorum arkadaşlr şimdiden tesekurler

• Konu Sahibi EU3
canım 6 gün kala yapılan teste eğerki erken yumurtluyosan azda olsa bişey çıkar ama geç yumurtluyosan bence gününü bekle....

• Konu Sahibi EU3
33 gunde bır adet oluyorum canım öncekı ayalr yumurtalamamı ates olcme yontemıyletakıp edıyordum amabuay etmedım bılemıyoprumyanı nezman yumurtladıgımı

• Konu Sahibi EU3
canım bilemiyorum ama bence erken yapıp üzülmektense bekle derim.. ben adetime 4 gün kala yaptığım teste 0 çıkmıştı ama hamileymişim fakat sonra düşük yaptım...

• Konu Sahibi EU3
saçma bı merk benımksı bılıyorum da.hazır kanda alıyorlarken bdıe develtte yaptırcm tahlıllerimiacıkcası apar verıpte kan tahlılı yaptırmam.idrartestınde çıkmadıktan sonracunku 15gun gectıgıde olmuştu kurtajdan sonra adetimin.gecmiş olsun sanada canım benımde bıatne kurtajımvar kalp atışalrı duyulmadı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…