Adetime 6gün kaldı ama hala ne göğüslerde hassasiyet ne de bel ağrısı var hamilelikte böyle şeyler oluyor mu yoksa değil miyim.böyle yaşayan var mıydı

Evet mantıklı teşekkür ederim yorumunuz için kaç gündür psikolojim bozuldu 😢 En az 5. Olması gerekmiş peki doktor neden böyle emin konuştu
Merhaba. 2.76 ya göre hamile değilsiniz tabi ki. 6 gün geçmiş zaten evde gebelik testi yaparak bile sonuç alabilirsiniz. Spiral varken gebe kalma olasılığı <%1 ama yine de olur mu olur. Bence önce test yapın sonra kan verirsiniz pozitif çıkarsa

Evet mantıklı teşekkür ederim yorumunuz için kaç gündür psikolojim bozuldu 😢 En az 5. Olması gerekmiş peki doktor neden böyle emin konuştu
Belki başka bir şey demek istemiştir de siz mi panik olup yanlış anladınız acaba ☺️

Yok hayır kesinlikle ben şok olunca teskinde bulunup tavsiyeler verdi iki çocuklu anne olmanın sakıncası olmadığını vs bu arada bugün gebelik testi yaptım evde negatif çıktı
Çok ilginç gerçekten. İlk defa böyle bir şey duyuyorum. 5 ve altı gebelik yok demektir yani herkes bilir bunu. Hani ilerleyen günlerde artabilir dese bir ihtimal de 4 haftalık hamilesiniz çok tuhaf olmuş. Acaba 276 mı gördü ki doktor 😅 Yani anlam vermeye çalışıyorum ne olmuş olabilir ki böyle söylemiştir diye 😅 Sizin iki çocuğunuz var bu olsa üçüncü mü olacaktı yoksa bu olsaydı mı iki çocuklu olacaktınız ☺️
(Test sonucunuza sevindim bu arada, şu an gebelik istemediğiniz için tabi ki 😊)

Çok ilginç gerçekten. İlk defa böyle bir şey duyuyorum. 5 ve altı gebelik yok demektir yani herkes bilir bunu. Hani ilerleyen günlerde artabilir dese bir ihtimal de 4 haftalık hamilesiniz çok tuhaf olmuş. Acaba 276 mı gördü ki doktor 😅 Yani anlam vermeye çalışıyorum ne olmuş olabilir ki böyle söylemiştir diye 😅 Sizin iki çocuğunuz var bu olsa üçüncü mü olacaktı yoksa bu olsaydı mı iki çocuklu olacaktınız ☺️
Teşekkür ederim evet şu an istemiyoruz şu bir çocuğum var. Kendim de baktım enabızdan 2.76 yazıyor bende bilmiyorum peki bişi olmasa neden böyle yüksek çıkar ki beta normalde sıfırın altında olması gerek değil mi

Ben hala karisığım 🥲var mı yok mu diye dusune düşüne bittim. 22 sinde randevum var bakalım. Cevabınız için tekrar teşekkür ederim 🌸

Teşekkür ederim evet şu an istemiyoruz şu bir çocuğum var. Kendim de baktım enabızdan 2.76 yazıyor bende bilmiyorum peki bişi olmasa neden böyle yüksek çıkar ki beta normalde sıfırın altında olması gerek değil mi
Yani kimi lab. direkt <5 çıkarıyor kimisi var olan değeri yazıyor kimisi <1.20 atıyor. O sanırım laboratuvarın ölçüm referans aralığı ile de alakalı. Ama genel kabul <5 olması durumunda gebelik yoktur şeklindedir. Ben de merak ediyorum son durumu 😊

Selam kızlar 1 buçuk yıldır çocuk için uğraşıyoruz ama tutmuyor 2 buçuk yılık evliyim hiçbir sorunum yok en son gittiğimiz doktor vitamin eksikliği var deyip balık yağı ve bir kaç vitamin verdi eşimle beraber kullanıyoruz akabinde soğan suyu da önerdi 15 gün içtim ama şu an hiç adet belirtim yok önceden 1 hafta kala göğüslerim inanılmaz ağrıydı dokunamazdım bile ama yumurtlamadan sonra kaşık ağrım hiç geçmedi son 1 haftadır sırt ağrısı kaşık ağrısı çekiyorum batıyor gibi bir his ama bilemedim test yaptım negatif sanırım onu da yanlış yaptım ben mi evham yapıyorum kızlar acil destek yaa

Geden ay kimyasal gebelik geçirdim gögüs hassasiyeti adetime 10 gün öncesinden başlamıştı. Bu sefer hiç bir şekilde hiçbir yerimde anormallik yok böyle olan var mıydı normal adet için belirtide yok hamilelik için de cevaplarınızı bekliyorum ☹
Canım benim her ay adet önce göğüslerim acırdı aynı öyle oldu çokk sık idrara cıkıyordum öyle böyle değil ama onun haricinde kasıklarım ağrımadı halâ ağrımıyor 6. Haftadayım darısı başına :) ben gecikmenin 7. Günü test yaptım kop koyu çift çizgi nasıl okadar beklediysem bilmiyorum ama gecikme öncesinde de göğüslerim çok acıyordu adet belirtimle aynı. Tek fark cok asırı idrara cıkmaktı.

X