Adetime 6 gün var 3 gündür göğüslerde dolgunluk hassasiyet var gebelik belirtisi mi

Tuuubii

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
20 Eylül 2022
724
526
Merhabalar 6 gün var adetime üç gündür göğüslerim aşırı hassas gece iç çamaşırı kullanmadan uyuyorum ona rağmen hassasiyet oluyor üstüne yatamadım normal de adetime yakın bir veya iki gün önce başlardı sizce bu belirti olabilir mi ? Böyle yaşayan oldu mu umutlanmak isteniyorum sonra üzülüyorum beklerken de çok merak içinde kalıyorum sonra kendimi burda buluyorum test yapsam negatif çıkar diye bekliyorum

Durumunuz nedir?Adet oldunuzmu?
Ben bugün erken gebelik testi yaptım adetime var daha yani günü bilemiyorum tam zaten değişiyor döngüm mobil uygulamaya göre dört beş gün var. Test silik çizgi çıktı bugün yarın sabah tekrarlıcam pazartesi de kan vericem

Benimde şiddetli göğüs ağrısı ve şişkinliği ile başladı. Normalde asla olmaz olunca dedim hamileyim başka açıklaması olamaz. Adet gecikmesinden 2 hafta sonra pozitif sonuç aldım şuan değerimiz 1022 inşallah sizin de bebişiniz olur

Allah sağ Salim sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah testim silik çizgi çıktı adet gününden önce tekrarlıcam testi ara ara umarım kimyasal değildir güzel haber alırım

Göğüs ağrısı şişkinlik hep devam etti mi peki

Allah sağ Salim sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah testim silik çizgi çıktı adet gününden önce tekrarlıcam testi ara ara umarım kimyasal değildir güzel haber alırım
Amin inşallah Allah kimsenin kucağını boş bırakmasın Farklı bi test yaptınız mı? Ben aynı anda 3 4 tane test yapmıştım.
Göğüs ağrısı şişkinlik hep devam etti mi peki
Hala devam ediyor ama 1 haftadır falan daha az. Şişkinlik kaldı ağrısı biraz geçti

Benim çok şişkin değil dokununca ağrı oluyor bir de eğilince falan .

Benim çok şişkin değil dokununca ağrı oluyor bir de eğilince falan .
Amin inşallah Allah kimsenin kucağını boş bırakmasın Farklı bi test yaptınız mı? Ben aynı anda 3 4 tane test yapmıştım.

Hala devam ediyor ama 1 haftadır falan daha az. Şişkinlik kaldı

Test bir tane öğlen yaptım o dikkatle bakınca görünüyor sonra acaba test de birşey vardır diye iki saat sonra falan tekrarladım. Tabi bu test erken gebelik testi yaptıklarım.

Eklentiler

• FFD36212-A547-4F49-9323-D93EBB288FF8.jpeg
    217,6 KB · Görüntüleme: 68
  • 137D803A-908B-422D-ACEC-98FFFB78AE03.jpeg
    302,5 KB · Görüntüleme: 58
Aynen benimde öyle başlamıştı. Bence hamilelik vardır. Tabi gene de duamızı edelim
Etmez miyim sürekli dua ediyorum rabbim isteyen herkese nasip etsin kimsenin kucağı boş kalmasın. Göğüslerim üç gün çok şiddetli idi şimdi böyle dHa normal ondan sordum size hep öyle şiddetli mi devam etti diye

Lütfen acele etme. İnşallah gönlünüze göre olur ama reglin 1 hafta geciksin. Testler, kav vermeler bizi yıpratabilir. Ben de seninle aynı durumdayım. Bu ay regl olmazsam 1 hafta sonra direkt kan testi verip baktıracağım. İnşallah hayırlısıyla bu ay nasip olur, güzel bir hamilelik yaşarız.

İnşallah çok sabırsızım dayanamadım yaptım yarın ilk idrar ile tekrarlayacağım pazartesi tekrar . Kan vermeyi adetim geçtiğinde vermeyi düşünüyorum sizin dediğiniz gibi inşallah hayırlı haberler alırız siz de test yaptınız mı

Bir önceki regl dönemi reglim gecikince yapacaktım ve regl oldum gerek olmadı. Ama ondan öncekinde sanırım 6 test yaptım, 2 kez kan verdim. Tereddüte düşürdü ve gebe kalmadım yine de. O yüzden acele etmemelisin. Sabret olmazsa diğer ay yine denersin. Bu işin en kolay ve rahat yolu sabır, üstünde durmamak. Bol dua et Allah’a. Sakin yaşayınca inan vücudu rahatlayacak.

Test bir tane öğlen yaptım o dikkatle bakınca görünüyor sonra acaba test de birşey vardır diye iki saat sonra falan tekrarladım. Tabi bu test erken gebelik testi yaptıklarım.
Teste göre pozitif duruyor. Ama biraz daha bekleyin adet gecikmesi yaşayın. Diğer kullanıcıya da katılıyorum, ben 6 aydır korunmuyorum. En son dedim ki Allah bilir zamanını, ben ne kadar bir yerlerimi yırtsam da çok afedersiniz ama Allah ol demeden hiç bişey olmuyor. O da zamanını en iyi bilendir. Bunu dedim kendime en son bu ay Allah nasip etti. Tabi daha kesinliği yok çünkü kalp atışını duyana kadar sağlıklı bir gebelik diyemiyoruz. Siz duanızı edin gene deneyin, sonra Allah'a bırakın. Ama tamamen bırakın. Stres olmayın. Ben güzel haberlerle buraya geleceğinize inanıyorum. Dualarımızı da her zaman edelim Allah'ım kabul etsin

Teşekkür ederim amin. İnşallah Allah hepimizin dualarını kabul etsin

Evet kızlar ilk idrarım ile yaptım namaza kalktığımda. Hemen çizgiler çıktı ama erken gebelik testindeki bir önceki ile nerdeyse aynı kaset test daha koyu çıktı Allahım hayırlısını versin sağlıkla versin.

Eklentiler

• 92EDF0B8-09FB-4E58-B232-3D10D67D74E1.jpeg
    461,8 KB · Görüntüleme: 55
  • 0C18551F-58F1-40B2-B05A-3A5F6F34E122.jpeg
    439,8 KB · Görüntüleme: 44
Merhaba ben bugün sabah ilk idrar ile bunları yaptım

Eklentiler

• EE7C8100-0364-4EA8-8506-F501C7741FEC.jpeg
    439,8 KB · Görüntüleme: 42
  • 8F17D4B1-B334-461E-84FA-34091D1DA392.jpeg
    461,8 KB · Görüntüleme: 44
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…