adetime 5gün var ama ben kan testi yaptırdım..

ayxsxegxuxl34

kuzucuklarım:)
Kayıtlı Üye
29 Aralık 2007
513
8
42
kızlar adetime 5gün var ama kan verdim azönce sonucunu yarın alıcam eczanedende gebelik testi aldım ucuzlarından tek çizgi çıktı erkenmi sizce :uhm:

CANIM BENCE İDRAR TESTİ İÇİN ÇOK ERKEN KAN TESTİ SONUCUNU BEKLE AMA ODANEGATİF ÇIKARSA ADETİNDEN 1 HAFTA SONRA YİNE KAN TESTİ YAPTIR OLMAZSAN GEÇ YUMURTLAMA OLASILIĞINI DÜŞÜNMEK LAZIM. KENDİNİ AMA KAPTIRMA SAKİN OL VE HER TÜRLÜ SONUCA HAZIRLA KENDİNİ. İNŞALLAH HAMİŞSİNDİR CANIM aLLAH GÖNLÜNE GÖRE VERSİN. BU SÜRE İÇİNDE EŞİNLE DUA EDİN. HABERLERİNİ BEKLİYORUZ.

kızlar adetime 5gün var ama kan verdim azönce sonucunu yarın alıcam eczanedende gebelik testi aldım ucuzlarından tek çizgi çıktı erkenmi sizce :uhm:

CANIM ECZANEDEN ALINAN GEBELİK TESTİ ADETİ 1 HAFTA GEÇİNCE TAM SONUÇ VERİYO KAN TESTİTE ADETİNİ 2 HAFTA GEÇİNCE SONUÇ VERİYO HADİ HAYIRLISI HAYIRLI HABERLERİNİ BEKLİYORUZ ALLAH KALBİNE GÖRE VERSİN CANIM.:CüvCüv:

Eğer gebelik varsa çok büyük olasılıkla kan testinde çıkar..
Ama idrar testinde şu an çıkması pek mümkün değil..
Yarın sonucu aldığınızda pozitif olup olmadığını öğreniriz..
Ama şu an idrar teti negatif diye üzülmeyin sakın..
Bu kadar erken sonuç vermez onlar çünkü..

eczaneden alınan gebelik testiyle çıkmaz ama bazı hassas testler var. fortel i duymuştum. adet tarihinden önce doğru sonuç veriyomuş.

ama sen zaten kan testi yaptırmışsın. hayırlısı olsun canım...

merhaba canım 16+6 haftalık hamileyim ve bende adetime 4 gün kala kan testi yaptırdım sonuç negatifti idrar testi yaptırdım negatif çıktı.adetim 1 gün geçtiğinde tekrar kan testi yaptırmak istedim doktor yeni yapılmış yapmayalım dedi ama için rahat olmasını istiyorsan yaptır dedi ve sonuç pozitif o gün idrar testi de yapmıştım pozitifti.o yüzden kan testi önceden belirginleştirmiyor.

merhaba canım 16+6 haftalık hamileyim ve bende adetime 4 gün kala kan testi yaptırdım sonuç negatifti idrar testi yaptırdım negatif çıktı.adetim 1 gün geçtiğinde tekrar kan testi yaptırmak istedim doktor yeni yapılmış yapmayalım dedi ama için rahat olmasını istiyorsan yaptır dedi ve sonuç pozitif o gün idrar testi de yapmıştım pozitifti.o yüzden kan testi önceden belirginleştirmiyor.
yaa ozaman kötü olucak benim için çünkü sonuç negatif çıkarsa röntgen çektircem ya benimkide seninki gibi geç belli olursa beklesemmi acaba:uhm:

CANIM ECZANEDEN ALINAN GEBELİK TESTİ ADETİ 1 HAFTA GEÇİNCE TAM SONUÇ VERİYO KAN TESTİTE ADETİNİ 2 HAFTA GEÇİNCE SONUÇ VERİYO HADİ HAYIRLISI HAYIRLI HABERLERİNİ BEKLİYORUZ ALLAH KALBİNE GÖRE VERSİN CANIM.:CüvCüv:

sanırım yanlış biliyosunuzfisfisfis
Kan testi idrar testinden daha kesin ve daha erken sonuç verir yerimseniben

Kişi eğer hamileyse, son regl nin ilk gününden hesaplandıgında vücut 3. haftada HCG hormonu salgılar,
bu zaman içerisindede kan testi yapılırsa kanda hcg görülür ve hamilelik tespit edilir

canım hayırlı olsun adetin bir gün geçtiğinde kan değerin kaç çıkmıştı?

en kesin sonucu muhtemel adet gününüzde kan tahlili yaptıratak öğrenebilirsiniz tek yapılması gereken sabır gerçi oda bizlerde yokki:)))

kızlar çok heycanlıyım eşimi bekliyorum birazdan gidicez sonucu almaya gerçi içimden değilmişim gibi geliyo ama hayırlısı olsun

canım çok erken bende yapmıştım tek çizgi çıkmıştı ama sonra kanda çıktı,kanda belli bir seviyeye gelince idrarda çıkıyor yani o sonuca güvenme derim.

arkadaşlar sonucu aldım 0.1 negatif :çok üzgünüm: sonuca göre röntgen çekilicektim çektirdim ve bronşit olmuşum 16tanede iğnesenağlama hamile olmadığıma değilde en çok iğne vermesine üzüldümsenağlama

X