Adetime 4 gün kaldı ama göğüslerim çok sönük

mutlulukk1

Üye
Kayıtlı Üye
2 Kasım 2022
104
10
24
Merhaba arkadaşlar adetime 12 gün kalinca yumurtlamadan hemen sonra göğüslerim çok hassaslaşırdı ama bu ay adetime 4 gün var göğüslerim çok sönük neden böyle oldu acaba böyle olup gebelik elde eden varmıdır?

Benimde öyle şuan canım ya 3 gün falan kaldı regla sönük puf gibi normalde bu kadar olmazdı ama gebelik sanmıyorum

Canım normalde öyle olur zaten yumurtlamayla birlikte şişmeye başlar adete 3-4 gün kala ağrısı hafifler ve sönmeye başlar

bu durum son 3 aydir bende de soz konusu, tum hayatim boyunca gogus agrisi en belirgin adet belirtim oldu, 6 aydir bebek deniyoruz, 3. ayda gogus hassasiyetim komple gitti, adet oncesi-sonrasi hep ayni, prolaktin ve progesteron baktik tekrardan onlar da normal. bazen gebelik icin ugrasanlarda vucut bu tarz bir tepki veriyormus sanirim birkac kiside okudum burda.

Psikolojik men oluyor sanırım kafayı çok yorunca hiç unutmam normalde prolaktin im düşüktü bir ay çok taktım kafaya hamileyim diye hep kendimi motive ettim olucak diye o ay prolaktin yükseldi psikolojik men yapıyoruz bunları

bence de, hamilelik oncesi akinti artiyorumus diye okadar kitlenmistim
aylardir, gecen ay surekli su gibu akinti oldu ama sonucta adet oldum artik kafaya takmanin durumumuzu cok etkiledigini dusunuyorum ben de

bence de, hamilelik oncesi akinti artiyorumus diye okadar kitlenmistim
aylardir, gecen ay surekli su gibu akinti oldu ama sonucta adet oldum artik kafaya takmanin durumumuzu cok etkiledigini dusunuyorum ben de
Aynen canım üçüncü iğne tedavime başlıcam hep sinir stres insan düşünmeden yapamıyor

ben de 2 kere klomen + catlatma ignesi denedim olmadi, bu ay rahim
filmi cektirdim o nedenle ekstra catlatma ignesi vb ugrasmadik bakalim
Bende çektirdim ama etki etmedi zaten acıkmış tüpler umarım sende sonuç verir yine iğneye başlıyorum

Bazı aylarda bende de hassasyet oluşmaz dönemsel böyle farklılıklar olabiliyo

ay ayniyiz bende de acikti bisey cikmadi, bu ay da olmazsa asilama deniycez herhalde onumuzdeki ay yine klomen ve catlatma ignesi ile
Nasip artık canım ya şu çocuk için neler yapmadım insan inanmadığı şeyleri bile denemek istiyor eskiden ebe yaşlı kadınlar kaşık cekermis duydj
Unmu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…