Gebeliğe Hazırlık Adetime 3 gün kala adet oldum hamile miyim

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Bkcmz

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
2 Ocak 2020
40
27
Merhaba 7 aylık evliyim 2 aydır bebek düşünüyoruz geçen ay malesef olmadı yumurtan çatlamamış dedi doktor bu ay da 4 ocakta adet olmam gerekirdi 1 ocakta oldum bebek çok istediğimiz için üzüldüm acaba üstüne görme olabilir mi normalde de çok yoğun adet görmem ama düzenli olurum şimdi de çok yoğun değil ama lavaboya gidince geliyor leke gibi değil bazen açık renkli görüyorum pembe gibi bazen kahve rengi gibi 2. Gün şuan bitince test yapıcam ama bu kadar sürer mi yaşayan var mı çok kafam karıştı şansım var mı acaba

Evliliğin ilk senesi adette böyle dalgalanmalar olur canım. Renk de mevsim geçişleri yediğimiz içtiğimiz ya da çeşitli hastalıklardan öyle oluyor.

Ben ustune gorme meselesiini yasadim normal adet olmustum ilk2 gun normal sonra kahve rengine dönmüştü

Çok istiyorum bende hamile kalmak inşallah öleyimdir geçince test yapıcam ağrısız oluyor diye okudum bnm çok az adet ağrısı gibi bir ağrım oldu ama çok sürmedi

Gidip bir kan versenize orda tam sonuç alırsınız

Ben ustune gorme meselesiini yasadim normal adet olmustum ilk2 gun normal sonra kahve rengine dönmüştü
Benimde bu ay olması gereken günden 2 gün önce başladı , ve dediğiniz gibi ilk 2 gün yoğun son 1 gün kahverengiye döndü 3 gün sürdü normal adetim 5 gün sürerdi.
Ayın 3 ünde yüksek doğurganlık günümde ve orta derecedeki günlerde yaptık , şuanda sağ kasikda ağrım var, 1 haftadır yorgunluk sürekli uyku hali var,ikinci çocuğum olcak bu arada hamileysem.
Test yapıp hayal kırıklığına uğramak istemedim sizce hamilelik olabilirmi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…