Adetime 1 hafta var? Ovülasyon testi kullandım. Gebelik testi ile 1 hafta önceden öğrenen var mı acaba?

Tokyo08

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Eylül 2024
34
5
28
Kızlar ovülasyon testi kullandım bu ay. Adetim çok düzensiz. Adetin 40.gününde yumurtlama gördüm 2 gün pik oldu değerlendirdik. Adetime 1 hafta var çıkar mı varsa sizce? Yapıp pozitif gören oldu mu?

Eklentiler

• B2529BC1-CB2B-4DE7-9C65-F7BE23CC11C0.jpeg
    B2529BC1-CB2B-4DE7-9C65-F7BE23CC11C0.jpeg
    151,9 KB · Görüntüleme: 61
25 eylülde çatlamış yumurtanız yanı ilişki ogunu sayarsak ilişkiden 10-12 gün sonra idrarda gözükebilir diyorlar 7 . Gun bugun bence test için bekleyin biraz

25 eylülde çatlamış yumurtanız yanı ilişki ogunu sayarsak ilişkiden 10-12 gün sonra idrarda gözükebilir diyorlar 7 . Gun bugun bence test için bekleyin biraz
Çatlamada ilişkiye girmedik 😔 sıkıntı olur mu acaba? 24ünde girdik en son sperm de 1-2 gün yaşıyor dölleyebiliyor diyorlar acaba tutmuş mudur yine de

Çatlamada ilişkiye girmedik 😔 sıkıntı olur mu acaba? 24ünde girdik en son sperm de 1-2 gün yaşıyor dölleyebiliyor diyorlar acaba tutmuş mudur yine de
Evet çokta onemli değil yanı olustuktan sonra bır sekılde olusuyır gun sayma olarak catlatmadan say cunku o zaman döllenme gerceklesıyor gıbı birşey 10 gün sonra test yap zaten adetınde yaklasıyor gecıkmeden hıle anlarsın

Benim de bir sorum olacaktı Ben de mesela Adetim bittiğinden itibaren başladım 9 Ekim'de 2 tane koyu çift çizgiyi gördüm 3 günü değerlendirdim tekrar testler yaptığımda bir tanesi hep silik çıkıyor ve şu an Adetime bir hafta var En son beraberlik Cuma günü oldu görülür mü acaba

Regl gecikmesini beklemeden test yapmayın derim ben sonra daha çok üzülüyorsunuz
Ya ben bekleyemedim 0.100 çıktı Sonuç Ama mesela sık idrara çıkma bel ağrısı Kasıklarımda ağrı göğüslerimde hassasiyet falan vardı mide bulantısı midemde ekşime ama ben test verdim 0.100 çıktı ama o idrar testinde de çok ama çok silik çıktı böyle çıkıp da yükselen var mı acaba

Benim de bir sorum olacaktı Ben de mesela Adetim bittiğinden itibaren başladım 9 Ekim'de 2 tane koyu çift çizgiyi gördüm 3 günü değerlendirdim tekrar testler yaptığımda bir tanesi hep silik çıkıyor ve şu an Adetime bir hafta var En son beraberlik Cuma günü oldu görülür mü acaba
Adet gecikmesini bekle canım 9 ekim çatlmadanın üstüne daha 5 gun olmuş bu sonuçlar kanda bile belli etmez kanda cıkması içinde 8-10 gun gerekli üzülme yanı çıkan sonuc için adet gecıkmenı bekle derim yada 18-19 ekimde yap testi ama beklesen daha iyi bence

X