Adetim neden azalmış olabilir ?

sara98

Her nasip vaktine esirdir..
Kayıtlı Üye
10 Nisan 2024
92
32
26
Merhaba! Adetimde azalma var eskiden 6gün sürerdi geçen ay 4günde bitti bu ay ise daha ikinci günüm çok az kanamam var hiç eskisi gibi yoğun gelmiyor :KK43: yaşım 26. 5ay klomen fln kullandım ama bu ay ilaç kullanmayı bıraktım adetim azaldı bi sorun mu var acaba doktor randevum da 26 Ağustos daha çok var çok strese girdim böyle olunca da

Gerçekten konuyla alakalı çok bilgim yok. Ancak bende kansızlık varmış demir ilacı kullanmaya başladıktan sonra adet kanamalarımda artış oldu. Belki sizdede böyle bir durum vardır. Bunun dışında ilaç kullanmışsınız ilaçlarda çok etkiliyor. Belkide hiçbir sorun yoktur ve birkaç döngüden sonra düzelecektir.

Gerçekten konuyla alakalı çok bilgim yok. Ancak bende kansızlık varmış demir ilacı kullanmaya başladıktan sonra adet kanamalarımda artış oldu. Belki sizdede böyle bir durum vardır. Bunun dışında ilaç kullanmışsınız ilaçlarda çok etkiliyor. Belkide hiçbir sorun yoktur ve birkaç döngüden sonra düzelecektir.
çok teşekkür ederim canım evet olabilir demir eksikliğim var zaten ama 7aydır tahlil yaptırmadım, biraz da olsa içimi rahatlattı söylediklerin ❤️🙏

X