Menopoz Adetim hep 3 gün sürüyor

Menopoz nedir ? Belirtileri ve menopoz süreci hakkında paylaşımlar

Nazan aksungur

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
3 Mayıs 2020
164
14
23
Kızlar 1 sene önce normal doğum yaptim bebeğim 7 aylıkken adet görmeye basladim ilk iki ay iyiydi 5 güne görüyordum son 4 aydir 10-15 güne gecikiyor as adet oluyorum ama 3. Gün adetin bitiyor sizce neden kansizliktan kaynaklanır mi ?

Kızlar 1 sene önce normal doğum yaptim bebeğim 7 aylıkken adet görmeye basladim ilk iki ay iyiydi 5 güne görüyordum son 4 aydir 10-15 güne gecikiyor as adet oluyorum ama 3. Gün adetin bitiyor sizce neden kansizliktan kaynaklanır mi ?
kanama normal geliyorsa 3 gün surmesi normal adetinizin.ama gecikme kist olabilir emziriyosaniz sut hormonlarindan olabilir.

Bende son yıllarda 3 gün az regl oluyorum kan tahlillerimde kan normalinden daha fazla kanlı oldupum çıkıyo buda regl az olmaktan kaynaklanıyomuş yani sizin düşüncenizin tam terside olabiliyo

kanama normal geliyorsa 3 gün surmesi normal adetinizin.ama gecikme kist olabilir emziriyosaniz sut hormonlarindan olabilir.
Normal degil ki iste yine cok az geliyor 3 güne ama az az geliyor 3. Aksam tamamen bitmis oluyor emzirmiyorum da bir kez muayeneye gittim kana baktılar doktor geldi tedavini yapalim dedi ama hastane uzak ve kendi aracımız olmadigi icin gidemedim malum korona oğlumuza birakicam kimsem yok

benim de öyle ama ben pkoyum. eskiden aşırı fazla olurduk polip vardı nedeni oymuş

X