adetim geçti ne düşüneceğim yardım eder misiniz?

nvcvn

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Temmuz 2011
143
1
merhaba arkadaşlar adetim geçeli 8 gün oldu 2 defa test yaptım negatif hiçbir hamilelik belirtisi yok
doktora gitmek istemiyorum.. daha ne kadar beklesem sizce.. denemelere devam ediyoruz.
adet olana kadar beklesem mi.. aynı durumu yaşayan var mı? yada bana fikir vermek isteyen varsa
çok sevinirim..

testler çok hassas artık bence hamile değilsin stresten vücut dengen bozulmuştur tekrar regl olursun en geç 1 hafta içinde bence

merhaba arkadaşlar adetim geçeli 8 gün oldu 2 defa test yaptım negatif hiçbir hamilelik belirtisi yok
doktora gitmek istemiyorum.. daha ne kadar beklesem sizce.. denemelere devam ediyoruz.
adet olana kadar beklesem mi.. aynı durumu yaşayan var mı? yada bana fikir vermek isteyen varsa
çok sevinirim..

nie hastaneye gtmek istemiyosunki cnm belki bi sorun var gtmen gerek bence. hem gitmedikçe insan ister istemez stres yapıyo hamilemiyim acaba die oda etkiliyo insanı adeti iyice gecikiyo. ben çoookk yaşadım bu durumları bazen 2 ayda bir olurdm negatifi görürdüm ama kırmızıları görmedkçe bi umut oluyodu içimde sonunda öğrendmki pco varmış ve adet söktürücü kullanmadan adet olamazdm

nie hastaneye gtmek istemiyosunki cnm belki bi sorun var gtmen gerek bence. hem gitmedikçe insan ister istemez stres yapıyo hamilemiyim acaba die oda etkiliyo insanı adeti iyice gecikiyo. ben çoookk yaşadım bu durumları bazen 2 ayda bir olurdm negatifi görürdüm ama kırmızıları görmedkçe bi umut oluyodu içimde sonunda öğrendmki pco varmış ve adet söktürücü kullanmadan adet olamazdm

inanınn bu ayy hiçç umudum yoktu.. eşimle ayrı idik ayın yarısından sonra.. ne gibii bir sorun olabilir sizce.. kist filan olunca adet gecikir mi ??

inanınn bu ayy hiçç umudum yoktu.. eşimle ayrı idik ayın yarısından sonra.. ne gibii bir sorun olabilir sizce.. kist filan olunca adet gecikir mi ??

kanda baktrsan gebelik var mı die. kistte geciktirir ama inşallahh kist yoktr bebeğin seninledir..

kanda baktrsan gebelik var mı die. kistte geciktirir ama inşallahh kist yoktr bebeğin seninledir..

İNŞŞŞ tabikii ama bugüne kadar bir belirtisii olurdu herhalde... bakalım 1 hafta daha bekleyip test yapacağımmm

çok sevinirim..

8 gun gecmıs ve testte cıkmıyorsa hamıle değilsindir canım mart nısan mayıs

yanı bahar ayları gecıs donemı oldugundan böle gecıkmeler olması cok normal

en son testi pazartesi günü yaptım.. artık normal karşılıyorum üzüntüm yokkk kist filan olmasın da buna razıyımm

çok sevinirim..

cnm tekrar test yap olmadı kana baktır geç döllenme dedikleri şey idrarda çok geç çıkıyrmş kanda hemen çıkar rahtalarsn

ben olsam coktan kan testı yapttrdım ya varsa tedbırını alırsın ona gore en azndan suphenden kurtulursun forumda boyle orneklerde var ayrıca gec dollenmeyle sonradan hamıle oldgunu ogrenen oyledır demıyorum ama en azından suphenden kurtul

sana katılıyorum arkadaşım artık testlerde çok hassas benim günüm sadece 1 gün geçmişti dün test yaptım hamileyim,kızımda merak edip günüm geçmeden bakmıştık silikte olsa iki çizgi vardı yani başka bir sorun olmasıda muhtemel olabiliyor.Allah her isteyene evlat versin sağlıkla inşallah :emir_bebek:

sana katılıyorum arkadaşım artık testlerde çok hassas benim günüm sadece 1 gün geçmişti dün test yaptım hamileyim,kızımda merak edip günüm geçmeden bakmıştık silikte olsa iki çizgi vardı yani başka bir sorun olmasıda muhtemel olabiliyor.Allah her isteyene evlat versin sağlıkla inşallah :emir_bebek:

PEKİİ kanda kaç çıkmıştı sizin acaba..

merhaba arkadaşlar siteye yeni üyeyim
nisanın 10 da adet görmem gerekiyordu ayın 11 de eşimle korunmadan beraber olduk bugün ayın 27 si ve adet görmedim idrar testi yaptım negatif çıktı
kasıklarımda sancı göğüslerimde hassasiyet ve bel ağrım var adet olacakmışım gibi belirtiler bunlar ama ilk kez bu kadar gecikme oluyor
daha önce adetlerim en fazla 2 gün önce yada sonra olurdu acaba hamile kalmış olabilirmiyim
şu anda kan testi yaparsam sonuç verirmi

merhaba arkadaşlar siteye yeni üyeyim
nisanın 10 da adet görmem gerekiyordu ayın 11 de eşimle korunmadan beraber olduk bugün ayın 27 si ve adet görmedim idrar testi yaptım negatif çıktı
kasıklarımda sancı göğüslerimde hassasiyet ve bel ağrım var adet olacakmışım gibi belirtiler bunlar ama ilk kez bu kadar gecikme oluyor
daha önce adetlerim en fazla 2 gün önce yada sonra olurdu acaba hamile kalmış olabilirmiyim
şu anda kan testi yaparsam sonuç verirmi

en son idrar testini ne zman yaptınn cnmm

psikolojik mi bilmiyorum ama stres yaptığım kesin.adet düzenim alt üst oldu diyebilirm.düzenli bir şekilde gidiyordu 16-21 mart arasında adet oldum. 22martta erk arkımla birlikte olduk.geri çekme yöntemini kullanıyoruz kondom dışında. içime kesinlikle bırakmadığından her ikimizde eminiz üstelik dışarıya boşaldığında temizleniyoruz her ikimizde ve birliktlikten sonrada ertesi gün hapı alıyorum. ( ki 16 şubatta birlikte olmuştuk ve yine ertesi gün hapı içmiştim-norlevo) Ve yine 27 mart ilk gün yine adet oldum sonraki günler az ve kahverengi gibiydi adetim 8 gün sürdü. Hala adet olmuş değilim :KK43: test yapmadm fakat bu beni aşırı derecede endişelendirmeye başladı. 2 kez miğde bulantım oldu ve istifra ettim. herhangi başka bir sorun yaşamıyorum şuan. ve normal akıntım geliyor herzaman ki gibi. sizce hamile olma ihtimalim var mı arkadaslar . ben stres kaynaklı olduğunu düşünüyorum bu geçikmenin ama adet düzenim bozuldu..

forumda yeniyim özel msj da atabiilirsinz arkadaslar. pek vaktm olmuyor interntte vakit geçirmk için

X