adetim gecikti

dilek_83

Guru
Kayıtlı Üye
14 Şubat 2008
507
1
41
Arkadaşlar merhaba,
ben pkoluyum ve geçen ay gonaphene tedavisi görmüştüm, fakat hamile olamadım malesef...:çok üzgünüm:
Bu ay tedaviye ara verdik ve doktorum bir sonraki adetimde ona gitmemi istemişti. Bugün adetimin 39. günü ve hala adet olamadım. 2 gün önce ( salı gecesi) test yaptım ama malesef tek çizgi çıktı ama 2 gün daha geçmesine rağmen hala adetim yok. 1-2 haftadır adet sancısı gibi sancılar çekiyorum yumurtalıklarımda her an adet oldum olacam diyorum ama yok. Bir de bu ay 2-3 kez lekelenme oldu.
Sizce ne olabilir. Testi erken yapmış olabilir miyim veya yanlış sonuç vermiş olabilir mi? Prospektüste sabah idrarıyla yapılması tavsiye edilmişti, acaba gece yapmam bir hata mıydı? Bugün de arkadaşım hamile olduğunda test yaptığını ama negatif sonuç aldığını söylemişti....Çoktedirgin oldum ya...
Kusura ın ya çok uzun yazdım yine....

Canım bence önce bir kan testi yaptır şayet yine birşey çıkmazsa mutlaka doktoruna git bende pkoluyum ama en çok 32 gün sürdü adet döngüm. Bu arada daha önce de adet gecikmelerin oluyormuydu? Yani düzensizlik varmıydı?

hayatım benimde adetim çok gecikti test yaptım negatif çıktı...yumurtalıklarımda ve belimde şiddetli ağrılar yaşadım ve daha dün adet oldum çok geciktim...ve şu an çok kötü kanamam war acile gidicem...hakkınızda hayırlısı olsun canım...geçmiş olsun...

canım kan testi yaptır hemm kendini rahatlat hemde sonucun en bil bekleminin bi alemi yok inş. hakkında hayırlısı olsun inş. hamilesindir canım.....

bencede kan testi yap.bazen testler yanlış çıkıyo.ben yaşadım çünkü.öpüyorum

canım eğer normalde adetin bu kadar gecikmiyorsa hamilelik olabilir. ben de pko luyum ve benim adetlerim son 8-9 aydır düzene girmişti. en azından 35 günü geçmiyordu. senin gibi 4 gün geçince idrar testi yaptım. çok silikti ikinci çizgi hemen aynı gün kan testi yaptım beta hcg 1065 ti. o kadar yüksek değere rağmen idrar testi çok silikti yani düşün artık. testin kalitesi de çok önemli ama sen en iyisi kan testi yaptır kafan rahatlar hem gebelik varsa bir an önce kontrollere başlarsın. çünkü pkolu gebelerin sürekli yakın takipte olması gerekli.

kan testi yaptır canım daha net öğrenirsin sonucu...hadi hayırlısı.

canını sıkmak istemiyorum ama ben de pkosluyum ve adetlerim genelde gecikir, üstelik lekelenme olduysa doktoruna gidip rahmine baktırsaydın, benim bir ay sadece 1 damla olmuştu yani lekelenme bile diyemedim ama doktoruma gittim, ultrasonla baktı adet olmuşsun dedi, demek istediğim pko da böyle düzensizlikler çok normal , DİLERİM EN KISA ZAMANDA İSTEYEN HERKES BEBİŞİNE KAVUŞUR

dilekcim....hakkında hayırlısı olsun....
bence kanda bir gebelik baktır hem rahat olursun....
icin icini yiyene kadar bence git baktır....
ben 15 aylık evliyim belki 50 defa kanda baktırdım ve en son ümitsiz olan bir testim de cıktı cok şükür....
insallah hamile kalırsın.....

arkadaşlar cevaplarınıziçin çok teşekkür ediyorum ilk işim kanda gebeliğe baktırmak olacak ama bugün baktıramıyacağım malesef, dersim var ama akşam bir test daha yaptırdıktan sonra sabah ilk işim doktora gitmek olacak. Allah'tan cumartesi günleri de açık doktorum.
Benim için dua edin, umarım isteyen herkes enkısa zamanda bebeğine kavuşur...senağlama

adetim 8 gün geçti.beli çok ağrıyordu.kan testi yaptım negatif.ve adetv oldum çok ağrım var.....ama çok umutlanmıştım çok üzgünüm......

X