adetim geçeli 7 gün oldu:((

daisy84

Guru
Kayıtlı Üye
22 Haziran 2008
677
9
merhaba arkadaşlar geçen pazartesi adet olmam gerekiyordu salı günü midemden dolayı doktora gittim bhcg yaptırdı o da 0.100 çıktı yani negatif ama hala olmadım daha önce prolaktinim yüksekti mayısta düşürmüştük acaba artmış olabilir mi ya da kiste mi dönüştü acaba doktordan rabdevu aldım ama en erken çarşambaya verdiler sizlerin fikirlerini öğrenmek istedim benimle paylaşırmısın bildiklerinizisenağlama

canım hayırlısı olsunn umarım beklediğin cevabı en kısa sürede alırsın.beklemek kadar zor bir durum yokmuş bunu bir kez daha anladımm..benimde 5. günüm ama halaa tıkkyokkmafoldumben biraz önce dr a gittim ani bir baygınlık geldi nedensizceee ??? neden olduğunu anlamadıkk..ama dr hanımmmm ne test ne tahlil hiçbişeyy yapmadııı...kendi dr uma gitmemi söylediii..umarımmm senin ki mutlu haberdirrr..
7 günde epey bir süre benceee ..şimdiye kadar bu kadar gecikirmiydiii ??yada değişiklikler varmı bünyendeee .onlardan az çok anlarsın durumunuu

canım kiste dönüşmüşde olabilir yada geç döllenmede olabilir bence biraz daha bekle adet olmazsan yenilet tesi Allah gönlüne göre versin canım

kızlar cevaplarnız için çok saolun pazartesi günü midem bulandı başım döndü 2 kere istifra ettim bunun üzerine dahiliye gittik orda doktor bhcg yaptı ama 0.100 çıktı olsaydı çıkardı sanırım eftelyanın dediği gibi kiste dönüştü biz çalışmalara devam etsek bu gecikme sürecinde olur mu acaba

Bence seninki tamamen sitsersten kaynaklı ama tabi prolaktin hormonu da dengeyi bozuyor biliyorum oda olabilir...

canım benimde geçen ay 1 hafta geçti sonra lekenlenme oldu doktor kist dedi hap kullandım. 1 aylık bakalım tekrar gitcem ne dicek. bu arada bende adet olmadım hap kullanılırken kalınırmı ki doğum kontrol hapı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…