Adetim duzene girdi

AsiMavi

♥♥..hosgeldin BeHiCeM..♥♥
Kayıtlı Üye
13 Mayıs 2008
3.301
20
arkadaslar 19 yasindayim 2 senelik evliyimve cocugum olmuyor.adet duzensizligim vardi.ama cok sukur 2 aydir duzenli oluyor.hic boyle olmamisti.ilk defa.buna bagli yumurtaliklarim duzenli calismiyordu.acaba adetim duzene girdikten sonra yumutaliklarimda duzenli calismaya baslar mi?kizlar lutfen yardimci olun bana.cevaplarinizi bekliyorum:çok üzgünüm:

kutlarim canim,ne mutlu sana...
elbette adetlerinin düzene girmesi demek yumurtaliklarin daha düzgün calisiyor demek...
doktora gidiyor musun?yinede testlerden gecmen gerekiyor canim
ve özel bisey yaptin mi adetlerini düzene sokmak icin,ilac,bitki vs??

bu zamana kadar cok ilac kullandim adet duzenleyici.ama ilaci birakinca duzensizlikler yine basliyordu.en son gittigim doktor duphaston verdi.1 ay kullandim.daha sonra duzene girdi.demekki her seyin bir zamani var.

canım bende de adet düzensizliği vardı.sürekli gecikmeler oluyordu.o yüzden uzun süre bebiş için ugrastık ama olmadı.adetlerim düzene girmesinin 2. ayında hamile kaldım.insallah.senin de en kısa zamanda hamıle haberini duyarız.

gercekten mi canim.cok sevindim.ins benimde en kisa zamanda bebisim gelirde.evim senlenir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…