Adetim baya gecikti arkadaşlar lütfen yardım

tzlm

Üye
Kayıtlı Üye
1 Aralık 2022
168
143
25
Merhaba arkadaşlar en son 22 aralıkta adet oldum. Şubatın 8,9,10,11 de kahverengi akıntım oldu ve artık hiç bişey gelmedi göğüslerime dokunamıyorum bazen adet oldum diyorum lavaboya gidiyorum ama bişey yok. Doktora gittim polikistik over ( yanlış yazmış olabilirim ) var yumurtalarında ,ilk defa duydum ve bebek olmaya engel galiba daha 2 yılık evliyim eşimde verikosel vardı ameliyat oldu tam herşey tamam derken bu çıktı ve internete araştırdım tedavisi yok ne yapacağım hiç bilmiyorum evet adetim gecikir ama bu kadar asla gecikmez bazen 28 gün olurum bazen 35 asla şaşmaz neyse progestan iğine verdi 3 gün içerisinde adet olacaksın dedi 7 gün oldu gelen bişey yok afedersiniz rahimim, kasıklarımda adet olacakmış gibi siniyaler , ağırlar veriyor göğüslerim deseniz dokunmaktan korkuyorum ama adetim yok soğan kürü Aslan pençesi içtim ama yok lütfen nasıl adet olabilirim yardımcı olun lütfen.

Merhaba arkadaşlar en son 22 aralıkta adet oldum. Şubatın 8,9,10,11 de kahverengi akıntım oldu ve artık hiç bişey gelmedi göğüslerime dokunamıyorum bazen adet oldum diyorum lavaboya gidiyorum ama bişey yok. Doktora gittim polikistik over ( yanlış yazmış olabilirim ) var yumurtalarında ,ilk defa duydum ve bebek olmaya engel galiba daha 2 yılık evliyim eşimde verikosel vardı ameliyat oldu tam herşey tamam derken bu çıktı ve internete araştırdım tedavisi yok ne yapacağım hiç bilmiyorum evet adetim gecikir ama bu kadar asla gecikmez bazen 28 gün olurum bazen 35 asla şaşmaz neyse progestan iğine verdi 3 gün içerisinde adet olacaksın dedi 7 gün oldu gelen bişey yok afedersiniz rahimim, kasıklarımda adet olacakmış gibi siniyaler , ağırlar veriyor göğüslerim deseniz dokunmaktan korkuyorum ama adetim yok soğan kürü Aslan pençesi içtim ama yok lütfen nasıl adet olabilirim yardımcı olun lütfen.
Arkadaşlar yazım yanlışım çok var biliyorum özür dileyerek lütfen halimden anlayarak okuyun şimdiden herkese teşekkür ederim.

Bence tektar gidin doktora en azından adet söktürücü verir

Kekik çayı hemen sokuyor diye biliyorum

Eğer sadece bu aylık olduysa youtube ta adet söktürücü egzersizleri yapıp gün içinde bir kaç kere soğan suyu çörekotu yemek bana iyi geliyordu. Yumurtalıklarım kaliteli olup pco ma iyi gelsin derseniz. İlunga-f için bana oranın sağlıklı olması için vermişti. Pcolular genelde kullanıyor. 28günde olmuştum. Pahalı gelirse myo-kro inositol için herhangi markanın bir kaç ay geçmiş olsun.

Kekik çayı ve adaçayı için, karnınıza sıcak su torbası koyun, ayağınızı sıcak tutun, bir de Adet söktürücü masaj var, youtubedan bakabilirsiniz, baya etkili işe yarıyor, onu tavsiye ederim, inşallah sizde de işe yarar

X