adetim 9 gün geçti ama hamilede değilim?????

fasta

Guru
Kayıtlı Üye
25 Haziran 2010
260
15
kızlar adetim 9 gün geçti ayın 30 da kan testi yaptırdıydım gebe değilmişim ama normalde 30 da olamm gerekiyordu olmadım bu ay şu ünlü kahverengi akıntılardan omuştu .sizce tekrar tahlil yaptırsammı .bu arada benim adetlerim hiç böyle sarkmazdı..

ne olur bir akıl verin yardımınıza ihtiyacım var :çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm:

kızlar adetim 9 gün geçti ayın 30 da kan testi yaptırdıydım gebe değilmişim ama normalde 30 da olamm gerekiyordu olmadım bu ay şu ünlü kahverengi akıntılardan omuştu .sizce tekrar tahlil yaptırsammı .bu arada benim adetlerim hiç böyle sarkmazdı..

ne olur bir akıl verin yardımınıza ihtiyacım var :çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm:
soğan kürü uyguladın mı tatlım

acaba hamilemiyim diye soğan kürü falan uygulayamıyorum ne dersin bebeiş varmıdır canım

acaba hamilemiyim diye soğan kürü falan uygulayamıyorum ne dersin bebeiş varmıdır canım
ben bu ay uygulamıştım...adetim 5 gün geciktide o yüzden sormuştum canım...belki seninkide o yüzden gecikmiştir diye sordum...inşallah vardır tatlım...test yaptın mı tektrar

herkese merhaba ben bu sıteye yenı uye oldum sıze bır sorum olacak gecen ay 12 sınde adet oldum ve genelde 28 gunde bır adet olurum o yuzden bugun ya da yarın adet olmam gerek bugun gebelık testı yaptım ve negatıf cıktı sızce daha sonuc ıcın erken mı?

herkese merhaba ben bu sıteye yenı uye oldum sıze bır sorum olacak gecen ay 12 sınde adet oldum ve genelde 28 gunde bır adet olurum o yuzden bugun ya da yarın adet olmam gerek bugun gebelık testı yaptım ve negatıf cıktı sızce daha sonuc ıcın erken mı?
çok erken tabi şekerrr...bazılarında idrarda çok geç çıkabiliyor

istiyosanız inşallahta hamilesinizdir.geç döllemeden dolayı çıkmamış olabilirmi.bence tekrar bir kan tahlili yaptırın

sımdı adet oldum yaaaa....bebek ıstıyordum ozellıkle bu ay hamıle kalmayı cok ıstıyordum cunku ogretmenım ve bu ay hamıle kalırsam mart gıbı olacaktı bende ıkıncı donem okula gıtmeyecektım bebegımı rahat rahat buyutecektım... zaten bır bebegımıde dusuk yaptım 9 ay once neyse allah ısteyen herkese bebek nasıp etsın...

sımdı adet oldum yaaaa....bebek ıstıyordum ozellıkle bu ay hamıle kalmayı cok ıstıyordum cunku ogretmenım ve bu ay hamıle kalırsam mart gıbı olacaktı bende ıkıncı donem okula gıtmeyecektım bebegımı rahat rahat buyutecektım... zaten bır bebegımıde dusuk yaptım 9 ay once neyse allah ısteyen herkese bebek nasıp etsın...

senle aynı durumdayız canım bende öğretmenim aynı planı yapmışız tabi bizim takvimle ilahi takvim uyuşmadı .nasip bakalım ben hala hasta olmadım bu ay 30 da olmam gerekiyordu ama dengem şaştı 30da kan testi yaptım çıkmadı sence tekrar test yapsammı yoksa adet olurmuyum ne dersin

kızlar bende öyle oldum 10 gün geçti olmadım ama tam ilişki esnasında oldum ama sonradan ablam keşke o kadar geçmişken bekleseydiniz falan dedi anlamadım ne alaka eğer birdaha o kadar atarsa yakınlaşamayın dedi aranızda böyle birşyi duyan oldumu

akıntın belki tutunma olayıdır geç döllenme olduysa ondan çıkmamış olabilir bi kaç gün daha bekle tekrar kana baktır inş hamişsindir

benim adet günümden 8 gün sonra idrarda sonrada kanda çıkmıştı

ya canım peki sendede bu kahverengi lekelerden olmuşmuydu ama bir hafta kadar sürenlerinden yerleşme kanamsı 1-2 gün falan oluyormuş bende 1 hafta kadar sürmüştü şimdide hiç adet olcakmışım gib gözükmüyor ne kadar beklesem sence ya negatif çıkmasından çekniyorum daha doğrusu korkuyorum

ya canım peki sendede bu kahverengi lekelerden olmuşmuydu ama bir hafta kadar sürenlerinden yerleşme kanamsı 1-2 gün falan oluyormuş bende 1 hafta kadar sürmüştü şimdide hiç adet olcakmışım gib gözükmüyor ne kadar beklesem sence ya negatif çıkmasından çekniyorum daha doğrusu korkuyorum

şu an 10+5 haftalığım hiç olmadı bende ama bildiğim kadarıyla bu kişiden kişiye değişiyo eğer ayın 30 unda adet olmayıpta testi o gün yaprıtıp daha sonra yaptırmadıysan yarın yaptır derim merakın gitsin en azından ona göre soğan kürü falan yaparsın ben olsam çoktan yapmıştım çatlardım meraktan benim 8 gün geçince idrarda hiç belli olmayacak şekilde göründü ikinci çizgi hatta eşim yok çizgi falan demişti dayanamadım ertesi sabah bi daha yaptım baktım çizgi biraz daha belirdi sonra gittim kana baktırdım değerim 30 çıktı iki güne bi kana baktık değer her seferinde ikiye katladı boş gebelik yaşamıştım o yüzden acaba yinemi öyle diye günleri bile geçiremedim gece uyku falan kalmamıştı heyecenadan allah isteyen herkesin gönlüne göre versin inş

amin canım rabbim bebeğimin hasretiyle sınamsın isteyen herkesin kucağına kuzularını versin şu mübarek gecede dularım hayırlısıyla anne olabilmek için.rabbim sannada sağ salim kucağına almayı nasip etsin bi nefeste doğurursun inşallah dularını esirgeme canım izden gebelerin duası makbul olur derler dualarında beni ben gibi anne olmaı arzulayan herkesi an emi :)

kızlar bende öyle oldum 10 gün geçti olmadım ama tam ilişki esnasında oldum ama sonradan ablam keşke o kadar geçmişken bekleseydiniz falan dedi anlamadım ne alaka eğer birdaha o kadar atarsa yakınlaşamayın dedi aranızda böyle birşyi duyan oldumu
yok canım yaaa...bana saçma geldi...o oluşmuşsa ve tutunmuşsa ilişkiyle hiç bişey olmaz...eğer olsaydı doktorlar 9 ay yasaklardı...

sevgılı fasta ben tekrar test yap derım ben adet oldum dedım ama cok az geldı bıraz once arkadasla konustum oda yenı hamıle bugun doktoro gıtmıs bekledıgınden fazla cıkmıs hamılelıgı doktor son adetın ust gorme olabılır demıs arkadas zaten son adetım kısa surdu dedı benım su an umudum o belkı az gelır dıyorum bu ayda calısmalara devam edıcez bebıs nısanda da olsa guzel olur...

sevgılı fasta ben tekrar test yap derım ben adet oldum dedım ama cok az geldı bıraz once arkadasla konustum oda yenı hamıle bugun doktoro gıtmıs bekledıgınden fazla cıkmıs hamılelıgı doktor son adetın ust gorme olabılır demıs arkadas zaten son adetım kısa surdu dedı benım su an umudum o belkı az gelır dıyorum bu ayda calısmalara devam edıcez bebıs nısanda da olsa guzel olur...

idrar testi yapsam çıkarmıki canım

ben kana baktırmıstım neatif cıkmıstı .ama hcg değerlerini veren şekılde bi test değildi.adetim 1 gün gecice yaptırmıstım negatif cıkmıstı sonra tabi sabırsız biri olarak 4 gün sonra tekrar idrar testinde denedim çift çizgi cıktı
isteyen herekse allah versin inş

X