Adetim 8 gün gecikti?

Sibelioo

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
21 Kasım 2022
22
21
Bundan 2 hafta önce 5 kKasımda biriyle birlikte oldum korunmasız. Boşalma filan olmadı ama Nolur nolmaz diye o gün içerisinde ilişkiden 1 saat sonra Ertes 72 kullandım. Ama adetim gecikti. Normalde hiç oynamazdı. En fazla 1 2 gün. Şimdi 8 gün geçti adet olmadım. 5 gün gecikince adetim predictor erken gebelik kullandım. Negatif çıktı. Ama hala içime şüphe düştü neden oluyor bu?

Ertesi gun hapi gecikmeye sebep olur. 15 20 gun gecikme olabilir telaslanmayin. Bundan sonra korunmasiz iliski yasamayin. Senede iki defadan fazla kullanilmasi onerilmez ertesi gun hapinin. Bi kac ay duzeniniz bozulabilir ara kanmada yapabilir.

Ertesi gun hapi gecikmeye sebep olur. 15 20 gun gecikme olabilir telaslanmayin. Bundan sonra korunmasiz iliski yasamayin. Senede iki defadan fazla kullanilmasi onerilmez ertesi gun hapinin. Bi kac ay duzeniniz bozulabilir ara kanmada yapabilir.
Hamile kalma şansım yok mu? Normal gebelik testi yapsam kaç günden sonra kesin belli olur? 2 3 gün beklemeli miyim yoksa 8 gün yeterli mi?

Hamile kalma şansım yok mu? Normal gebelik testi yapsam kaç günden sonra kesin belli olur? 2 3 gün beklemeli miyim yoksa 8 gün yeterli mi?
Yuzde bir ihtimal hamile kalabilirsiniz. Kac gun beklemelisiniz bilmiyorum gebelik testi icin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…