Adetim 5 gün gecikti BETAHCG 6,7 hamile miyim?

aysdmrl

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
20 Eylül 2024
2
1
31
Herkese günaydın. Çarşamba günü adetim 3 gün gecikmişti kan testi verdim beta hcg oranı 6,7 çıktı. Dün eczaneden test aldım negatif çıkıyor. Ama hala adet olmadım. Sizce gebelik durumu var mıdır? Çok muallakta kaldım. Doktor haftaya çarşamba tekrar bakalım dedi ama içim içimi yiyor. Adet gecikmesi de cabası. Bu durumu yaşayan var mı canlarım.

Son düzenleme:
Benim de öyleydi kuzum. Geç döllenmeydi. Olabilirsin yani… bekle biraz daha. Sen gene iyi kan vermişsin. Ben idrarda negatif çıkıyor diye kan da vermemiştim. İdrar tahlilim de bir hafta sonra anca pozitife dönmüştü. Gecikmen varsa ve kücükte olsa bir artış varsa geç döllenme de olabilir. Birkaç gün sonra tekrar kan ver derim ben

Sağ ol kuzum sence kaset testi alayım mı erken gebelik için. Bir umut belki çıkar dedim.

Hayırlı olsun canım. İdrara o hormon geç yansıyor diye duymuştum

Geç döllenme olmuştur korkma

Sağ ol kuzum sence kaset testi alayım mı erken gebelik için. Bir umut belki çıkar dedim.
Ben farklı markaların erken gebelik testleri varya onlardan aldım. Çıkmadı. 10-15 liralık(gecen sene) uyduruk kaset testlerden almıştım onda çıkmıştı. Ama 1 hafta sonra yani 7.gune kadar her yaptığım test negatifti. Sabah ilk idrarla ver mutlaka. Yani geceden test elinde olsun. Sabah yataktan kalkıp hemen yaparsın. Sabah testleri daha doğru sonuç verir

İki gün sonra tekrar kan ver

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…