Adetim 4 gün gecikti acil bakar mısınız

krtll75

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Ağustos 2024
29
8
25
Kızlar merhabalar ben düzenli bir şekilde adet oluyorum evliliğim ikinci ayında düşük yaşadım yeni olduğu için kendiliğinden attım. Aradan 1 sene geçti ve şuan adetim 4 gün gecikti sizce test yapayım mı 10 günü bekleyim mi ?

Bel agrısı ve kaşık agrısı var sürekli göğsümde bir sızlama yok ama arada bir oluyor o sızlamalar bilemedim kararsız kaldım . Teşekkür ediyorum 🙏🏻🙏🏻

Kızlar merhabalar ben düzenli bir şekilde adet oluyorum evliliğim ikinci ayında düşük yaşadım yeni olduğu için kendiliğinden attım. Aradan 1 sene geçti ve şuan adetim 4 gün gecikti sizce test yapayım mı 10 günü bekleyim mi ?
Ben çatlar ölürdüm meraktan 4 gün geçmiş yap bi testtt

Merhaba canimbenimbenimde 3 gun gecikti ve benimde hep duzenli gelirdi ben suan gebelik haberini aldim umarim sagliklidir kalbini ferah tut ne olur bende 2 sene once buzamanlarda bbek dusurdum sonra disgebelik gecirdim ikiz sonra tup bebege basladom 3 embriyoda orda kaybettim nisanda artik birakiyorum dedim bugun suan duydum şok oldum umarim benimledir bebehim degerim 1000 cikti ❤️allahim herkese nasip etsin ilk defa dogal yolla gebe kalmayo nasip etti guzel allahim🫶

X