adetım 3 gun gectı kanda ve ıdrarda negatıf cıktı acaba gec döllenme mi ?

snowflakeN

aşklarım zaferlerim:)
Kayıtlı Üye
9 Kasım 2010
8.406
32
gecen 14 subatta reglı olmustum normalde hep 2 gun öne atar reglım ve gecıkme hıc olmadı denecek kadar az oldu hayatımda...3 gun gecıktı reglım bugun kanda ve ıdrarda tet yaptırdım kan degerım 2.00 negatıf ıdrarda aynı sekılde negatıf...

ve ben bu ay adetın 7. gunu baslayıp 15 gun boyunca sabah aksam sogan kuru uyguladım...ne hamılelık belırtım var ne reglı belırtım ılk defa boyle oldu normalde heray reglım gelmeden 4-5 gun once goguslerımde agrı sıslık acı kasıklarım da ve belımde agrı olurdu bunların hıcbırını yasamıyorum...gec dollenme olabılırmı dıye dusunuyorum ve 6 aydır bebek istiyoruz....kafam cok karıstı bılgısı olan varmı?....

Son düzenleme:
Soğan suyu bende de adet gecikmesi yapmıştı. Baya da heveslenmiştim ama adet olunca kendime geldim, bir daha da kullanmadım. inşallah senin için durum böyle değildir.

nilaycım 3 günlük gecikmede idrar testi bakmak uygun değil,en az 10 gün beklenmeli.kan testi içinse bazı insanlarda bukadar erken yükselme olmayabilir.Güçlü ol umut et ama olmazsa çok üzülme.bende bebk hasreti çekiyorum ve seni anlarım. önerim 5 gün gibi bekleyip tekrarla.daha net olucak bu sonuç.inşallah gebesindir.öpüyorum.

Soğan suyu bende de adet gecikmesi yapmıştı. Baya da heveslenmiştim ama adet olunca kendime geldim, bir daha da kullanmadım. inşallah senin için durum böyle değildir.

pff acaba benımkıde boyle bırsey mı...nıye boyle oldu anlamadım tesekkur ederım canım

canım daha onceden boyle gecıkmem olmayınca cok umutlanmıstm bırde dedgım gıbı reglı belırtılerım de yoktu heyecan yaptım tabi...kırmızıları gormeden umudumu kaybetmıcem ama olmazsa pazartesı gunu kendıdoktoruma gıtmeyı dusunuyorum...

benimkidemi böyle bişii canımcım 5 gün geçti ne adet var ne bebito noldu bana ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…