Adetim 3 gun gecikti,3 gunu kahvrengi akintim ve siddetli bel ve kasik agrim var. Hamile olabilir miyim?

selin yetgin

Üye
Kayıtlı Üye
29 Ağustos 2023
4
2
35
Merhaba, yardiminiza o kadar ihtiyacim var ki;
Reglim 3 gun gecikti. Dun nokta kadar bir akintim oldu dedim reglim basladi. Bugun reglimde kahverengi akintim var ve bi anda yok oldu. Bel ve kasik agrisindan duz duvara tirmanmak uzereyim. Test yapip gene hayal kirikligina ugramaktan korkuyorum. Napmaliyim? Regli mi olucam ki sokmedi hala oyleyse hamilemiyim. Normalde cenemde sivilce cikardi adete yakin o da olmadi. Baska belirtim de yok. Deliricem

3 gün gecikmiş ben biraz daha beklerdim yani gebe de olabilirsin yanlış anlama sadece emin olmak için beklemek daha iyi 10 gün kadar adet gecikmesi normal olabiliyor stress de olabilir belkide gebesindir 🤷🏻‍♀️🙏🏼

Reglim 3 gun gecikti. Dun nokta kadar bir akintim oldu dedim reglim basladi. Bugun reglimde kahverengi akintim var ve bi anda yok oldu. Bel ve kasik agrisindan duz duvara tirmanmak uzereyim. Test yapip gene hayal kirikligina ugramaktan korkuyorum. Napmaliyim? Regli mi olucam ki sokmedi hala oyleyse hamilemiyim. Normalde cenemde sivilce cikardi adete yakin o da olmadi. Baska belirtim de yok. Deliricem
Mrb şuan ben sizin gibiyim üç gün gecikti biraz önce peçeteye kahverengi leke geldi..gebe mi çıktınız siz naptınız durumunuz nedir? İç camasirma gelmiyor fakat silince geliyor

Bence doktora git. Allah hayırlısını nasip etsin.

X