Adetim 2 gün geçti ve idrar testim negatif

almila147258

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
7 Ağustos 2023
60
33
26
Kızlar 11 aylık evliyim ve ilk defa bu ay korunmasız ilişki denedik.adet tarihim ayın 6si normalde her ayda düzenli olurdum.Ama bu ay 1-2 gecikti ve olacakmisim gibi ağrım oluyor ama olmuyorum.15 temmuz ve 23 temmuz korunmasız ilişkilerimiz oldu, yumurtlama günümude hiç bilmiyorum rastgele yaptık öyle.23undeki tuttuysa gebelik testi için erken mi ? Çünkü adet günü yaptım ve negatif çıktı.Bir kaç gün sonra pozitife dönme olasılığı var mı?

Aynı durumu bende yaşıyorum Şuan 2 gün geciktim bende konu açtım ama maalesef Şuan için yazan yok senin sonucun noldu canm inşallah bebeğin vardır

Aynı durumu bende yaşıyorum Şuan 2 gün geciktim bende konu açtım ama maalesef Şuan için yazan yok senin sonucun noldu canm inşallah bebeğin vardır
5 gün gecikmeden sonra 2 gün adetim sürdü ve bitti.Hamile değilim maalesef Ama o kadar kasıklarım ağrıdı ki dedim kesin hamileyim ilk defa böyle bir durum yaşadım çünkü.Bu ayda hiç bir belirtim yok bakalım adet günümü bekliyorum

Bende 3 gün gecikmeden sonra onca belirtiye rağmen regl oldum bu ay ovulasyon testiyle tekrar deneyeceğim

Ben de şuan aynı durumdayım dün adet olmam gerekiyordu olmadım bugün de bişey yok sabah ilk idrarla test yaptım negatifti adet olcak gibi de hissetmiyorum ama galiba benim de sizinki gibi olacak

Ben de şuan aynı durumdayım dün adet olmam gerekiyordu olmadım bugün de bişey yok sabah ilk idrarla test yaptım negatifti adet olcak gibi de hissetmiyorum ama galiba benim de sizinki gibi olacak
Adet günün geçtiyse silik falan çıkardı en azından diğer ay güzel haberlerini alırız inşallah

Adet günün geçtiyse silik falan çıkardı en azından diğer ay güzel haberlerini alırız inşallah
İnşallah canım tek kafamı karıştıran döngü sürem çok kısa 23gün yani testi yaptığımda adet gecikmemin ilk gün sabahıydı çok mu erken yaptım diye düşünüyorum insan regl olmadıkça düşünmeden edemiyor bugün 25. Gün hala regl olmadım bakalım ne olacak

Bir kaç gün daha olmazsan testi yenile bence geç döllenme falan da olabiliyor

25.gunmu hala bir test alip yapmadinzmi,? En azindan evde test yapip baksaniz baya gecmis. Benim bugun 3 gun gecti silik cikti iki cizgiden biri. Ama sizin kadar bekleyemezdim herhalde

Bir kaç gün daha olmazsan testi yenile bence geç döllenme falan da olabiliyor
Canım malesef bugün sabah regl oldum
25.gunmu hala bir test alip yapmadinzmi,? En azindan evde test yapip baksaniz baya gecmis. Benim bugun 3 gun gecti silik cikti iki cizgiden biri. Ama sizin kadar bekleyemezdim herhalde
Yanlış anlaşılma olmuş galiba şöyle 25.gün şimdi son adetim 12ağustosta oldu ogünden sayarak başlayınca 23 günde bir adet oluyordum rahimde perde ameliyatı olmuştum ondan sonra 3ay korunmanız gerek demişti doktor o süreçte hep 23.günde adet oluyordum bu ay korunma bitti denedik ama 23.günde adet olmadım üç gün gecikti bugün 26 gün oldu 12ağustostan sonra bugün adet oldum ben yanlış ifade ettim sanırım o 25gün gecikme olsa şimdiye 20test yapmıştım canım o kadar ben de bekleyemem

Ahhaha doğru neyse kız adet dönemini bitir 2 günde bir ilişki deneyin adet donemine kadar bende bu ay böyle denicem yada ovulasyon testi yap inşallah diğer ay güzel haberler veririz birbirimize

Ahhaha doğru neyse kız adet dönemini bitir 2 günde bir ilişki deneyin adet donemine kadar bende bu ay böyle denicem yada ovulasyon testi yap inşallah diğer ay güzel haberler veririz birbirimize
Günüm değiştiği için ovülasyon testi denicem mecbur zaten evde vardı hazır yaparım inşallah ay sonunda güzel haberlerimiz olur inşallah

Günüm değiştiği için ovülasyon testi denicem mecbur zaten evde vardı hazır yaparım inşallah ay sonunda güzel haberlerimiz olur inşallah
Adetime 2 gün var ovulasyon testini bir deneyim dedim böyle çıktı ben yine mi yumurtluyorum acaba bilginiz var mı

Eklentiler

• IMG-20230908-WA0013.jpeg
    26,6 KB · Görüntüleme: 75
Adetime 2 gün var ovulasyon testini bir deneyim dedim böyle çıktı ben yine mi yumurtluyorum acaba bilginiz var mı
Ben de yapmıştım böyle çıkmıştı ben de senin gibi düşünmüştüm ama sanırım adete yakın lh hormonu yükseliyor heralde yumurtlamayla ilgisi var mı bilmiyorum tabi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…