Adetim 15 gün geçikti sizce hamilemiyim

Gonca ozalp

Üye
Kayıtlı Üye
18 Kasım 2019
34
32
28
Kızlar merhaba ben daha öncede konu acmıştım Bn ms hastasıyım cocuk düşünüyoruz bu yüzden ms iğnesini bıraktıurdı doktorum 2 ay sonrasında başladık çocuga şuan adetim 15 gün gecikti normalde 30 ila 35 gün arası döngüm arada gecikirdi ama hiç bu kdr gecikmezdi sizce hamile olabilirmiyim 7 günlük gecikme de test yaptım negatif şimdi cesaret edemiyorum test yapmaya belirtilerimde var 2 haftadır kasıgım sızlıyo gögüslerim şiş agrıyo bide beyaz kremsi akıntım var yorgunluk uyku halide var ama ms hastası oldugum için onu belirti olarak saymıyorum oda halsizlik uyku hali yapıyo cünkü kısacası kafam allak bullak kızlar yardım edin

Test yapsana hem rahatsızlığın varmış ona göre doktora gidersin varsa çıkar çok geçmiş

Kızlar merhaba ben daha öncede konu acmıştım Bn ms hastasıyım cocuk düşünüyoruz bu yüzden ms iğnesini bıraktıurdı doktorum 2 ay sonrasında başladık çocuga şuan adetim 15 gün gecikti normalde 30 ila 35 gün arası döngüm arada gecikirdi ama hiç bu kdr gecikmezdi sizce hamile olabilirmiyim 7 günlük gecikme de test yaptım negatif şimdi cesaret edemiyorum test yapmaya belirtilerimde var 2 haftadır kasıgım sızlıyo gögüslerim şiş agrıyo bide beyaz kremsi akıntım var yorgunluk uyku halide var ama ms hastası oldugum için onu belirti olarak saymıyorum oda halsizlik uyku hali yapıyo cünkü kısacası kafam allak bullak kızlar yardım edin

testi tekrarla canım hatta kan tahlili de yaptırabilirsin.

saglik olsun Pes etmek yokk insallah en kisa zamanda guzel haberlerini aliriz

Biz bilemeyizki canım nerden bilelim. Bizde kırmızı görmeyince üzülüyoruz ama yapıyoruz testi. Üstelik ms ciddi bir rahatsızlık eger bebek yoksa ilaçlarınızı içmeniz gerekebilir. Birde size tavsiyem ovülasyon testi ile takip edin kendinizi. Diğer türlü bazen zor oluyor

inanin pek bilgjm yok ama saracoglu kurlerine baksaniz ayrica stresten uzak durmanizi beslenmenize dikkat etmenizi oneririm..

İnşallah canımm doktora gittim yumurtalıklarım cok yavas calışıyormuş ne yapmam gerek fikriniz varmı

Canım incir kürünü denemeni tavsiye ederim havuç kürü de yumurtalık için faydalı diye okumuştum ama incir yumurtalıkları geliştiriyor mutlaka denemelisin
Sebeplere sarılalım takdir Allahtan

İnşallah en kısa sürede hayırlı bit evlat nasip olır 🤗

Neden hiç Dr gitmedin kan vermek için? Belki de geç döllenmedir?

Aslında hala içimde Bi umut var cünkü 4 gündür sabah öğle akşam tarlusal adet söktürücü içiyorum yine bişey yok bitsin iki gün bekliycem yine adet olmazsam bişey ler vardır diye düşünüyorum çünkü abla gecen ay bu şekilde ögrendi 2 ay adet olmadı doktora gitti rahim duvarı cok kalınlaşmış yumurtalıkların durmuş demiş adet söktürücü vermiş ablam içmiş bitirmiş hala bişey yok kan verdi hamileymiş Allahım nolur hayırlısıyla bnmde öyle bişey olsun okdr cok istiyorum ki rabbim inşallah en hayırlı zamanda nasip eder

Biz bilemeyizki canım nerden bilelim. Bizde kırmızı görmeyince üzülüyoruz ama yapıyoruz testi. Üstelik ms ciddi bir rahatsızlık eger bebek yoksa ilaçlarınızı içmeniz gerekebilir. Birde size tavsiyem ovülasyon testi ile takip edin kendinizi. Diğer türlü bazen zor oluyor
Ben ilaç kullanmıyorum haftada 3 gün iğne vuruyodum oda Bi başlayınca 2 sene kullanmak zorunda oldugun Bi iğne doktor kontroluyle cocuk için bıraktım

Kan testi yaptırdım 0.0 kızlar😏cok üzüldüm adetim 22 gün geçti kesin var diyordum
Ben 2 kutu antibiotikten sonra 15 gün gecikmiştim, sonra aniden süpriz hamilelik🥰 sizin de öyle olacaktır. Stres bu işe yaramıyor. Biz tatildeydik işi bırskmıştım ve ilk denemede oldu. Rahat kafa çok önemli. Lütfen sakin kalın🙏🏻

X