Adetim 1 gün gecikti test yaptım negatif

mutlulukk1

Üye
Kayıtlı Üye
2 Kasım 2022
104
10
24
Normalde düzenli adet olurum bu ay klomen kullanmıştım iki yumurtam gelişti adetim 1 gün gecikti test yaptım negatif adet sancısı kramp hiç yok sadece arada bi sırtım ağrıyor bide beyaz akıntım var acaba geç döllenme mi oluyor

Yüzde99 tutmamıştır. Çünkü klomen hormon hapı olduğu için gecikme yapması çok normal. Bikaç gün daha bekleyin gelir adet

Merhaba, ben de ilk kez doktor kontrolünde klomen kullandım ve 28 günde bir olan adetim 30 güne cıktı. Hatta doktor gittigimde gecikme var diye test yaptı. Sonuç negatif. 2. Yi kullandiracak şimdi bu ay korkuyorum yine gecikme yaptirir diye. Doktora sordum klomen gecikme düzensizlik yapar mı diye. Ilaç yapmaz ama kist varsa yapar dedi. Ama kontrolde ben de kist de oluşmamıştı.

Ama sizin belirtileriniz yokmuş. Ben de gecikme olduğunda tüm belirtilerim de vardı.

Ama sizin belirtileriniz yokmuş. Ben de gecikme olduğunda tüm belirtilerim de vardı.
Klomenle 8 gün gecikme oldu test yaptım benimde negatif çıktı ve adet oldum adetim sadece 1 gün sürdü klomen hormon ilacı olduğu için adet düzensizliği yapar bence

Klomenle 8 gün gecikme oldu test yaptım benimde negatif çıktı ve adet oldum adetim sadece 1 gün sürdü klomen hormon ilacı olduğu için adet düzensizliği yapar bence
Ben de öyle düşünüyorum. İlacın üzerine eczane etiket yapıştırmış. Kocaman hormon ilacıdır yazıyor. Işte bir yandan bebek sahibi olmaya çalışırken bir yandan tüm hormon dengelerimizi mahvediyoruz belki de. Bir umut diyip kullaniyoruz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…