Adeti amur gibi gelenler varsa bakarmsnz

Lolo

eşim ve oğullarım
Kayıtlı Üye
31 Mart 2008
3.704
9
a.s.herkeze öncelikle merhaba bu ay büyük bi sitres yaşadım normalde 24 ünde olmam gerekirken bi kaç gün erken oldum ama çamur gibi kahverengi geldi yaklaşık iki üç gün kadar sonra kesildi dahada olmadım bu yaşadığım adet ten sayılırmı acaba böyle bişey yaşayanınız varmı normaldede bazı aylar aynı öyle çamur gibi gelir sonra hemen kana dönüşürdü bilginiz varsa bu konuyla ilgili paylaşalıma.s.

birkeresinde benimde aynen bu şekilde olmuştu 2 gün falan ondan sonra kesildi bende hamilemiyim acaba diye tereddütte kalmıştım ama sonra kaçgün hatırlamıyorum ama adet oldum tekrar ama o çamur gibi dediğin gerçektende çamur gibiydi ve korkmuştum ilk gördüğümde acaba içimmi çürüdü diye hehehhehe :)

yok canım için niye çürüsün ama tuhaf ya hamilelik konusuda aklıma gelmiyo değil ama olmaz diye düşünüyorum acaba sorun ne anlamadım belki benimde bi kaç gün sonra normal edet olur gerçi hiç bir adet belirtim yok ama kötü bişey olmasında

bende de bu sorun var ve uzun suruyo ayrıca nedenını hala bulabılmıs degılım...

bende de bu sorun var ve uzun suruyo ayrıca nedenını hala bulabılmıs degılım...

yumurtlamadan olmasın şöyle benim adetim lekelnme ile başlar sonra kana dönüşür dr bir rahatsızlık için gittim laf aarasında bu durumu anlattım yumurtanın kalitesiz oluşundan olabilir dedi

ama benim kana dönüşmedi kesildi çok ilginç bişey

canım eger o çamur gibi olan akıntı miktarı çoksa yani adet gibiyse mewsim degişikligidir eger azsa bence bi test yap seni umutlandırmak istemem ama hamile olabilirsin çünkü yaklasık bir hafta olmuş

ama benim kana dönüşmedi kesildi çok ilginç bişey

lolo canim seni tebrik edeyim simdiden o zaman canim hamilesin buyuk bir ihtimalle...kana donusmediyse implantasyon yani yerlesme kanamasiydi o bendede olmustu ve hamileydim....test yaptir hemen kan testi:1rolleyes:

ne yani bizm yumurtalar kalitesizmiymiş öhöööööööööööööööööööööööö ama testim var elimde tapu gibi gayet kaliteli yumurtalarım markalı tescilli onaylı yanüüüüüüü hehehe

yumurtalarin kalitesiz olmasiyla bu kanamanin alakasi yok diye biliyorum...

yok be yavrujm ya bende de bikere oldu bidahada olmadı öyle bişi zaten bende acaba hamilemiyim diye düşünmüştüm ama olmadıııııı inşallah bu arkadaşımız hamiledir inşallaaaaaaaaaaaaaaaah

"implantasyon (yerlesme ) gerceklestiginde bazi anne adaylari lekelenme tarzinda bir kanama gorurler buna implantasyon kanamasi adi verilir..dollenmeyi takip eden 3-7. gunler arasinda gerceklesir...kanamanin nedeni aynen bir insaat yapilmadan once temel kazilmasi gibi rahim ic tabakasindada "temel kazilmasi" ve bu esnadada burda bulunan kilcal damarlara degmesi nedeniyle olusur...yani embryon yyerlesirken rahim ic tabakasindaki kilcal damarlara degerse bu tarz kanama olur...

yok be yavrujm ya bende de bikere oldu bidahada olmadı öyle bişi zaten bende acaba hamilemiyim diye düşünmüştüm ama olmadıııııı inşallah bu arkadaşımız hamiledir inşallaaaaaaaaaaaaaaaah

insallah sende hamile kalirsin insallah en yakin zamanda...

arkadaşlar merhaba.benimde aynı şekilde 29 eylülde oldum.yaklaşık 4-5 gün sürdü sonra kesildi.ve bu ay 27 sinde normal reglimi oldum.ilk başta hamileyim diye düşünmüştüm ama değil.büyük ihtimal mevsim değişikliği ve stresten de olabiliyor.bazı bayanlarda sene de 1 kez olabiliyormuş.

evet olabilir tabi dedegim gibi dollenmeyi takip eden 3-7 gunler arasinda gerceklestiyse bu lekelenme hamilelik olasiligi dusunulebilir...

arkadaşlar merhaba bende de aynı durum söz konusu.21 eylülde bu şekilde geldi 4- 5 gün sürdü kanama gerçekleşmedi.sonrasında bende üzüntülü bi olay yaşadım olayın ertesi günü 5 ekimde bi başladı hala daha devam ediyor.bazen rengi açık kahverengi oluyor.ben bu olaydan 10 ün sonra dr a gittim kist falan mı diye.
bişey yok dedi.büyük ihtimallle stres kaynaklı.

evet canim cok uzulmussen uzuntudende olmus olabilir..duygularimiz hormonlarimizi etkiliyor dogal olarak...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…