Adeti 2-3 gun geçince negatifi goren 7-10 sonra pozitifi goreniniz varmı?

gultun

allahım şükürler olsun
Kayıtlı Üye
16 Aralık 2009
2.336
1
slm arkadaşlar 32-33 gunde bir adet olurum bu ay adet olmadım 7 gun geçti bugun 40.gunum .34.gun test negatif çıktı bir daha test yapmadım.geç dollenme diye birşey olabilirmi

canım bende aynıyım 2 gün yaptım negatif büğün 8.gün genen yaptım gene tek çizgi

Ben 1 gün gecikince yaptım negatif çıktı. 5 gün gecikince yaptım silik çizgi göründü.

sen bidaha yap cnm aklında soru işareti kalmasın geç döllenme olduysa çıkar tatlım çift çizgi:Saruboceq:

ben 2 hafta geçtiğinde baktığımda tek çizgiydi
gecikme 6 hafta olunca tekrar test yaptım çift çıkmıştı
neredeyse 2 aylıkken öğrenmiştim
kan testi kesin çözüm aslında

ben 2 hafta geçtiğinde baktığımda tek çizgiydi
gecikme 6 hafta olunca tekrar test yaptım çift çıkmıştı
neredeyse 2 aylıkken öğrenmiştim
kan testi kesin çözüm aslında

canım ya ne kadar ilginç yapıdan yapıya değişiyor demekki 2 hafta uzun bir sure ve çıkmamış testte ilginç gerçekten.yarın sabah test yapacağım tek çizgi çıkarsa doktora gitcem

canım ya ne kadar ilginç yapıdan yapıya değişiyor demekki 2 hafta uzun bir sure ve çıkmamış testte ilginç gerçekten.yarın sabah test yapacağım tek çizgi çıkarsa doktora gitcem

evet benim çok ilginç olmuştu
hatta 2. testi tatile gideceğim için orada adet olurum diye geciktirici alırken annemin ısrarıyla almıştım. testi yapmadan içseydim kesin düşürmüş olacaktım
kısmet işte
birde 1,5 sene denedikten sonra olmuyor tedaviye başlayalım dedikten sonra oldu
ben şimdi 2. yi istediğim için buralardayım

allah hepinize biran önce verir inşallah

canım allah 2.yide nasip eder inşallah sana.butun isteyenlere versin allahım.bende sabah test yaptım yine negatif doktorumu aradım pazartesiye kadar bekle gelmezse randevu alıp gel kan testi yapıp ultrasonla bakalım dedi.hayırlısı olsun.

kızlar bende aynı durumdayım 3 gün geçtiginde yaptım önce negatif sonra 2 saat geçtikten sonra baktım 2.çizgi hafif belirmiş dün yani 4. gün yaptım sadece tek çizgi ama hala adette olmadım acaba hala bir şansım varmı sizce.......bilmiyorumkismile

slm tulu81 arkadaşım testler 5dk dan sonra değişiklik gosterebilir buna aldanma çünkü 5dk dan sonrasını dikkate almayacaksın.beklemekten başka çare yok benim 8.gunum hafta sonuda gelmezse gel muayene edelim dedi doktorum.

dogru söylüyorsun gultun ama umut dünyası ya tutarsa diye kendimizi kandırıyoruz aslında...bende gebelik oldugunu sanmıyorum artık adet gecikmesini saglık problemiyle ilgili oldugunu düşünüyorum.....ama genede bende pazartesiyi beklicem olmazsam doğru doktora...çünkü 2 gebelik yaşadım 2 side adet gecikmesinin 3.günü şak diye 2 çizgiyi çıkarmıştı.gerçi biri karnımda öldü ama dünya tatlısı 5 yaşında 1 kızım var...allah olmayanlara yanındada 2.yi bana ve isteyenlere nasip eder inşallah..... :CüvCüv: :1rolleyes: senin hiç çocuğun var mı gultun?

2.çocuk isteyen annelerin topiğinde rastladım gibi geldinde bana..umarım vardır yada en kısa zamanda hamiş kalırsın tüm isteyenlerle beraber :lepi:

arkadaşlar benimde 28 ocakta olmam gerekiodu ama olmadımm dün yani 1 gün geçince test yaptım ama tek çizgi çıktıbakalım bi kaç gün daha bekliyim gelmesse yine test yaparımm inş gelmess kaydirigubbakcemile3 hamişimdirr. Allah isteyen herkese versinn.

dogru söylüyorsun gultun ama umut dünyası ya tutarsa diye kendimizi kandırıyoruz aslında...bende gebelik oldugunu sanmıyorum artık adet gecikmesini saglık problemiyle ilgili oldugunu düşünüyorum.....ama genede bende pazartesiyi beklicem olmazsam doğru doktora...çünkü 2 gebelik yaşadım 2 side adet gecikmesinin 3.günü şak diye 2 çizgiyi çıkarmıştı.gerçi biri karnımda öldü ama dünya tatlısı 5 yaşında 1 kızım var...allah olmayanlara yanındada 2.yi bana ve isteyenlere nasip eder inşallah..... :CüvCüv: :1rolleyes: senin hiç çocuğun var mı gultun?

canım ne guzel bak bir tane sağlıklı bir evladın varmış allahım 2.ciyide verir inşallah.benim ilk olcak 1,5 yıllık evliyim canım.

arkadaşlar benimde 28 ocakta olmam gerekiodu ama olmadımm dün yani 1 gün geçince test yaptım ama tek çizgi çıktıbakalım bi kaç gün daha bekliyim gelmesse yine test yaparımm inş gelmess kaydirigubbakcemile3 hamişimdirr. Allah isteyen herkese versinn.

arkadaşım her iki seçeneğede kendini hazır et etki uzulmeyesin.inşallah guzel hbr olurda uzulmezsin tabi.allah tum isteyenlere versin canım

gultun doğru söylüyor tatlım kendini çok heveslendirmeki sonuç negatif olursa üzüntün katlanmasın...ama umarım hamişsindir :Saruboceq:

gultun çocuk kararını yeni aldıysanız 3-4 ay gibi olmuyor diye sakın kafana takma ahh o beynimiz varya bize her türlü iyiliğide kötülüğüde yapan o....ben 1 yılı aşkındır deniyorum ama bizimki sekonder infertile(2.kısırlık) deniyor eşimden kaynaklı problemler var yani..insanoğlunun ihtiyaç ve istekleri hiçbir zaman bitmez bizler hep birşeyleri ya umutla bekleriz yada birşeyi almak istediğimiz zaman onun olması için elimizden geleni yaparız...bu insani duygularımızı kaybetmeyelimki hayatta bir amacımız olsun dimikaydirigubbakcemile5

7 aydır korunmuyoruz bakalım kısmet işte.senin ilk bebek normal yollamı oldu peki? tabiki amaçsız yaşanmaz canım

X