Adete yakın hamile kalan

edasilf

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Kasım 2022
1
0
24
Adete 9 gün kala korunmayı bıraktım yumurtlama dönemimdi adetim iki gün geçti az önce test yaptım negatif 9 günlük gebelik testte cıkarmı

Adete 9 gün kala 9 günlük gebelik mi olur?

İlişkiye girer girmez hamilelik oluşmuyor ki.

Neredeyse 2 hafta sürüyor döllenme, bölünme, yerleşme.

İnternet çağındayız, youtubeda yüzlerce video vardır bununla ilgili.

Bu imkanlara rağmen bilmiyorum demek tembellik oluyor.

Dr. Banu Çiftçi'nin çok faydalı videoları var. Araştırın, izleyin.

YouTube da döllenme oluşumu videoları izleyin biz bütün videoları eşli bile izliyoruz Türkçe yabancı her kaynaktan 🤗 size de iyi olur belgesel tadında , bir çok şey öğrendim çok iyi oldu
Ben önceden herşeyi çok farklı biliyormuşum iyi ki izledim kaynakları çok bilinçlendik

Adete 9 gün kala korunmayı bıraktım yumurtlama dönemimdi adetim iki gün geçti az önce test yaptım negatif 9 günlük gebelik testte cıkarmı
Bende suan aynu durumdayim ama benim 5 gun once iliskim oldu ve suanbadet olmam gerek ama olmadim bi gariplik var

Benim 4 gün bı kanamam oldu emin değilim sağ kasığımda ağrı var göğüslerim de hassaslaştı regl günüme 2 gün kala kanamam oldu acaba gebe olabilirmiyim

Benim 4 gün bı kanamam oldu emin değilim sağ kasığımda ağrı var göğüslerim de hassaslaştı regl günüme 2 gün kala kanamam oldu acaba gebe olabilirmiyim
2 gün erken gelen, 4 günlük bir kanama oldu doğru mu anladım? Bu normal regl değil mi? Yeterince net bilgi vermemişsiniz anlayamiyorum.

Evet ama benim reglim 4 gün sürmez birde göğüs hassasiyetim olmaz ilk defa bu ay böyle oldu
Kanama işini bilmem ana göğüs hassasiyeti bende de olmaz ve olduğu ay kimyasal oldum. Aslinda kan vermedim veremedim. Silik çizgi çıktı sonraki gün kanama oldu. Umut vermek istemem. Yarin bir kaset test alip yap istersen.

Adetten 3 gün önce de hamile kalan oluyor hanımefendi internet çağındayız bence siz de bi araştırın

Adetten 3 gün önce de hamile kalan oluyor hanımefendi internet çağındayız bence siz de bi araştırın
Okuduğunu anlamayanların bana araştırmamı önermesi çok komik. 😄 İlişkiye girilen gün hamile kalındığını sanıyor üye. Hem öyle saniyor hem de gebelik hesabını o güne göre yapıyor. Siz bambaşka bir şey anlatiyorsunuz.

X