adete 8gün kala hamilelik

her şey olabilir ben artık buna inanıyorum... daha yeni bi tanıdığım hamile kaldı bide biz korunuyoduk nasıl oldu anlamadım demez mi... yani kısmetse olur canım:)

Evet herkeste farklı oluyor..Allah kısmet ederse olmaz diye bir şey yok..

Eğer geç yumurtlama olduysa ya da bu ay birden fazla yumurtladıysan olabilir. Adetine bir gün kala bile yumurtlayan kadınlar var ama normalde hamilelik için en uygun günler 10. ile 20. günler arasındadır.

kizlar benim adetim düzenlidir.. 28 günde bir oluyorum.. ve yumurtlama dönemimde beyaz akinti oluyor yani anliyorum ne zaman yumurtladigimi.. bu ay yumurtlama dönemim bitmisti yani akinti kesilmisti korunmasiz iliski yasadik yani adetimin 20.günü oluyor ve beklenen adetime 8 gün kala.. hamile olabilirmiyim?????

SAT : 17.01.2012
BAT : 14.02.2012

nolur bisey söyleyin

Son düzenleme:
olabılırmıs canım gecen ay doktora gıttıgımde doktorum dedıkı 27.gun bıle hamıle kalan hastam var dedi...yanı reglısıne birkaç gun kala...allahın hikmeti işte...

ayy 27.sindemi kalmis o zamn adetten bir gün önce kalmis oluyor acaba düzensizmiymis yoksa gecmi yumurtlamis ki

her zaman hamile kalınabilir belli olmaz.
adetten bir gün sonra ya da bir gün önce bile olabilir. herkesin bünyesi farklı ve her spermin ( kız-erkek) yapısı ve boyutu farklı herşey olabilir yani:KK31: yani illa yumurtlama zamanında bebek olur diye birşey yok
istiyorsanız inşallah hamişsinizdir.

kizlar benim adetim düzenlidir.. 28 günde bir oluyorum.. ve yumurtlama dönemimde beyaz akinti oluyor yani anliyorum ne zaman yumurtladigimi.. bu ay yumurtlama dönemim bitmisti yani akinti kesilmisti korunmasiz iliski yasadik yani adetimin 20.günü oluyor ve beklenen adetime 8 gün kala.. hamile olabilirmiyim?????

SAT : 17.01.2012
BAT : 14.02.2012

nolur bisey söyleyin

yüksek ihtimal olmaz... Ama bünyenize bağlı...

X