Gebeliğe Hazırlık Adete 8 gün kala hamilelik belirtisi olabilir mi kızlar 🧐

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

muffinn

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
27 Ekim 2010
185
99
Herkese merhaba,
1 senelik evliyim ve hamile kalamadım arkadaşlar, doktora gittim bende eşimde birleyen çıkmayınca doktorum rahim filmi istedi.. 25 nisanda film çektirdim o da normal çıktı. Doktorum adetin 2 yada 3. Günü gel dedi.
Hsgden sonra ilişki yaşandı ve dün uyku hali bugünse işyerinde sol kasık ağrım başladı. Batma gibi çekilme gibi , otururken bile arkaya yaslanmam gerekti, yürürken de zorlanıyorum. Benzer şeyi yaşayan arkadaşlar yazarsa kendi yaşadıklarını mutlu olurum, psikolojik olabilir mi bu derece rahatsızlık bilemiyorum, az önce normal kaset test yaptım birleyen çıkmadı

Belirtiler için erken ama hsg den sonra gebe kalan çok

Belirtiler için erken ama hsg den sonra gebe kalan çok
Yani ilk kez sol kasığım eğilip otururken batıyor, yürürken bile zor yürüdüm bugün , bakalım yarın nasıl olacak , yorumun için

Merhaba arkadaslar benim reglime 9 var ama siddetli mide bulantisi yanma var. Kasilarimda yumurtlama doneminden bu yana agri girip cikiyor. Ama gunune var daha test yapsammi

Merhaba arkadaslar benim reglime 9 var ama siddetli mide bulantisi yanma var. Kasilarimda yumurtlama doneminden bu yana agri girip cikiyor. Ama gunune var daha test yapsammi
Benim adetime 7 gün kaldı benimde sol tarafım ara ara çekiliyormuş gibi. Erken gebelik testinde çıkanlar varmış ama herzaman çıkmaz tabi. Fazladan testin varsa denesene merak ettim :) ben dün normal test yaptım akşam saatinde negatif çıktı, senin inşallah şimdiden çıkar canım

Evet siparis vermistim 5 li evde var sabah yapayim oylesine deneyelim biliyoruz cikmayacagini ama merak iste
Ah evet biliyoruz ama insan çok merak ediyor, belirtilerde bugün değişiklik var , hamileysem yazacağım buraya, ben çok kişinin yazdığını okudum, umut oldu bende yarın yapayım bakıyım test :)

Ben sürekli her ay farklı farklı belirtiler yaşıyorum ama daha bir sene oldu hamile kalamadım sanırım zamanında farketmediğimiz adet belirtileri bunlar. Geçen ay da dediğin gibi karnımın çekildiğini otururken alttan battığını falan hissetmiştim bu sefer kesin dedim yine olmadı nasip inşallah sende vardır

Merhabaa, benim adetlerim ağrılı olur ama bir hafta yada 8 gün öncesinden değil, ay bilmiyorum sanki farklı gibi, olmayadabilir tabi

Merhabaa, benim adetlerim ağrılı olur ama bir hafta yada 8 gün öncesinden değil, ay bilmiyorum sanki farklı gibi, olmayadabilir tabi
Valla şu belirtiler yüzünden sinir stres sahibi olduk erken gebelik testini de önermem onlar çok hassas oldukları için hataya elverişli oluyor şimdiye kadar üç dört kere hamileymişim gibi pozitif çıktı ama bir senedir no

Ben 3 gebelik yaşadım, 2 doğum yaptım. Hepsini de adet günüm geçmeden anlamıştım. Evet kendinizi dinleyen bilen biriyseniz anlıyorsunuz. Mesela ben regl olduğumda bir belirtim olmuyor. Ama hamileliklerimin birinde belim ağrıdı, birinde ağzımda demir tadı gibi bir şey oldu, tiksinme oldu, diğerinde kasık ağrısı oldu vs. Kan testinde çıkmadığı halde biliyordum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…