Adete 8 gün kala erken gebelik testi

tarzpir

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Ağustos 2022
196
42
27
Merhaba , ben düzenli adet gören biri değilim. Takvimim uygulamasından takip ediyorum sadece. Adetime 8 gün kaldığını gosteriyor erken gebelik testi yaptım net olarak hiç çiziksiz negatif çıktı. Sonradan dönme gibi bir durum olur mu ? Belirt olarak sadece kasık ağrım var.

Adet düzensizliğinizin sebebi neydi? Tedavi gördüğünüz bir hastalık mı var ? Ben ilk gebeliğimi 7 gün kala ikincisini de 6 gün kala öğrenmiştim kaset testlerden ama adetim düzenliydi. Ama tabi bilmiyorum çıkmamasında düzensiz adet görmeniz bir etken midir.

Bilemiyorum bunun için bir doktora gitmedim. Herhangi bir hastalığım yok çok şükür , tek bu yumurtlama günlerini hesap edemiyorum sanırım. Ama bu ay uygulamanın gosterdıgı yumurtlama günü ve benim hissettiğim günlerde ilişki oldu. O yüzden bir moralim bozuldu. Daha erken mi olur ,geç döllenme felan mı olur diye danışmak ıstedım

O tarz programların gösterdiği yumurtlama günleri genelde doğru olmuyor maalesef çünkü her ay aynı günlerde yumurtlamıyoruz o yüzden yumurtlama takibi için yumurta takip testlerinden almanızı tavsiye ederim ve eğer çocuk istiyorsanız bu adet düzensizliğiniz için de bir doktora görünmenizde fayda var bence. Allah gönlünüze göre versin.

Saolun teşekkürler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…