Adete 6 gün kala yumurtlama olur mu lütfen tecrübelilerden yorum bekliyorum

UstaOzlem

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Aralık 2020
520
244
26
Adetime 6 gün kala Ovulasyon böyle çıktıysam hamile değilim çok test yaptım 1 2 gün sonra çizgi silikleşti sizce yumurtlama olmuş mudur

Merhaba kızlar bu ovulasyon testi kullanimi nasil oluyor anlatir misiniz ya lütfen...
adetten kac gun sonra yapmamız gerekiyor bn denemiştim adetimden 3 gun sonra yaptım 4 . Gun çok silik cikti o gunu değerlendirdik ama olmadi ... Daha net olunca mi yumurtlama oluyor yoksa silik olunca mi anlamış degilim bilgisi olan varsa yardımcı olur musunuz lutfen

Ve evet yumurtlamışsınız büyük ihtimalle. Adetten hemen sonra ovu testi yapmaya başladınız mı peki?

Ve evet yumurtlamışsınız büyük ihtimalle. Adetten hemen sonra ovu testi yapmaya başladınız mı peki?
Hayır yapmadım test sadece 1 sefer yaptım oda kasıklarım ağrıyordu adet gibi o yüzden evdede gebelik testi yoktu adetime Ovulasyon testi vardı denedim böyle çıktı 2 gün devam ettim Sonra silikleşti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…