adete 6 gün kala 2 3 damla kanama ne demekk acillll:S

canımmm bence kesin hamilesin neden bu kadar eminim tüm forumu taradım hafif bile çıksa çift çizgi hamilelik demekkan testine git bence hemen emin ol darısı basıma amin amin

basarans sen ne yaptın canım? konusabildinmi? merak ettim senide

canımmm bence kesin hamilesin neden bu kadar eminim tüm forumu taradım hafif bile çıksa çift çizgi hamilelik demekkan testine git bence hemen emin ol darısı basıma amin amin

ama ben emın olmak ıstemıyorum hayal kırıklıgı yasamak cok kotu oluyor:)cok dıkkatlı baktıgımda gorulebılen bır cızgıydı baya ınceledım hatta psıkolojık mı dıye dusundum ama hıc cızgı olsa goremezdım yanı:)bılmıyorum ben bırsey yok gıbı dusunmek ıstıyorum ama

ama ben emın olmak ıstemıyorum hayal kırıklıgı yasamak cok kotu oluyor:)cok dıkkatlı baktıgımda gorulebılen bır cızgıydı baya ınceledım hatta psıkolojık mı dıye dusundum ama hıc cızgı olmasa goremezdım yanı:)bılmıyorum ben bırsey yok gıbı dusunmek ıstıyorum ama

basarans sen ne yaptın canım? konusabildinmi? merak ettim senide

Canim merhaba, cok tesekkurler ilgine:) doktorumu aradim heyecanla olanlari anlattim. Benim 15 yillik tarihimde erken adet oldugum görülmemiştir ve oda bunu bilir. Yine de erken adet oluyorsun dedi.Normalde 35 gunde bir olurum ben bu sefer cok erken oldu hem de adet gibi degil. Bekleyecegim bakalim canim, insallah kotu bir durum yoktur.lekelerim devam ediyor. Haber veririm burdan adet olursam hayirlisi olsun.sen nasilsin?

Arkadaslar bana yardim edin yalvaririm.
Rahmimde tupler tikali ve perde vardi.
2 ay once perde alindi tupler acildi.
Dr bebek yap yoksa yeniden bu ameliyati olursun dedi.
Bebek calismalarina basladik.
yumurtlama gunlerimde iliskiye girdik.
Adetime tam 7 gun var.
Dun aksam ve bugun benden kahverengi lekeler geldi.
Sanki adet bitimindeki uzatmalar olur ya onun rengiyle hemen hemen ayniydi.ve hafif kasik agrim oldu.
Bugun sabah kan verdim gebelik negatif cikti.
Kendimde saglikciyim.konu kendim olunca terzi kendi sokugunu dikemez mantigi.
Acelemi davrandim bilmiyorum
Ama ben kendimi bildim bileli asla ne lekem olurdu ne mantarim.
Boyle akintiya sebep olacak bir durumum olmadi hic.
Sizce ne yapmaliyim ?
Kurbaniniz olayim bana biraz yardim edin.
O kadar cok istiyorumki o bebegin yuvamiza dogmasini..
Rabbim isteyen herkese versin.
Ama hayirlisini versin.

benim lekelenme devam azda olsa devam ediyor. pazartesiye kadar bekliycem h sonu adet olmazsam test yapıcam forumu okudum hep bu tip kahve lekeler hamilelik belirtisi ama hamile kalmayan da var.soyle diyebilirim %70-%30 gibi bir oran var. bakalaım canım nolucak dkotor test yapalım demedimi?

kızlar dun test yapmıstım zar zor gorebıldıgım bır cızgı belırmıstı bugun sabah ılk ıdrarla tekrar yaptım en azından fotogrfta bellı olabılecek bır cızgı gordum ama cok cok sılık adete 3 gun var ne dıyosunuz?

Canim insallah hamilesindir dua ediyorum senin ve tum bebis isteyen arkadaslarim icin. Yok tatlim test yapalim demedi malesef. İlk basta inanmak istemedim ama kahve lekelerim iyice artti,adetin ilk gunleri gibi degil de son gunleri gibi yogunlugu. Ben de kizmistim doktoruma hayatimda erken adet olmadim ben,pko.luyum. Bu kadar emin konusunca sasirmistim ama gercekten dogru soyluyor galiba adet oluyorum. Bir yanim da test yap bu iste bir gariplik var demiyor degil ama umutlanmak da istemiyorum. Test yapinca haber ver ne olur,merak ediyorum cook. Allah gonlune gore versin:)

Canim kesin hamilesin:)) hayirli olsun:)) adete 3gun oldugu icin silik cikmis.negatif olsa cikmazdi.Adetin geciktikten bir kac gun sonra testi tekrarla o zaman net cikar ikinci cizgi:) sonra da saglik ocaginda kan testi yaptirirsin:)

Canim kesin hamilesin:)) hayirli olsun:)) adete 3gun oldugu icin silik cikmis.negatif olsa cikmazdi.Adetin geciktikten bir kac gun sonra testi tekrarla o zaman net cikar ikinci cizgi:) sonra da saglik ocaginda kan testi yaptirirsin:)

oo ben dun kan testımı yaptırdım geldım bıle canım 67.38 cıktı beta hcg hamıleyımmm:)))adete 2 gun var bugun ıtıbarıyle bakalım pazartesı salı tekrar gıtcem degerım 2 katına cıkması gerekıyormus...Allahım en kısa zamanda sana da tum ısteyenlere de nasıp etsın kendım kadar buradakı bekleyenlere de hergun dua edıyorum...

Ay masallah masallah cook sevindim. Hayirli olsun, saglikla kucagina alirsin insallah) hamilelik takvimini eklersin artik)))

Kan tahlili erken yapilsada gebelik tespit edilebilir
Haftasonu geldi çattı
Hayırlı güzel haberlerle gelirsin inş

Gözünaydın
Darısı pıt pıtlarınaa
Allahım sağlıkla tamamına erdirsin ins
Cok sevindim senin adına

Allahım tum ısteyenlere gostersın bu guzel gunlerı canım,ama ıste kese gorunmeden kalp atısı duyulmadan sanırım hala ınanamıyorum:)

Allahım tum ısteyenlere gostersın bu guzel gunlerı canım,ama ıste kese gorunmeden kalp atısı duyulmadan sanırım hala ınanamıyorum:)

Ay kurban olurum senin hamilelik takvimini yerim))) Allah tamamina erdirsin insallah. Bir iki haftaya duyarsin insallah kalp atislarini) Bu arada
benim lekeler iyice adet formatinda ama bugun 8.gunu, bitmedi gitti
Bitsin de hemen doktora gidecegim. Insallah iyiye alamettir. Bakalim hayırlısı.

:))hamılelık takvımı ıyı oluyo gun gun ne durumda oldugunu ogrenıyor ınsan:) senın adetın gecıkmısmıydı canım?

:))hamılelık takvımı ıyı oluyo gun gun ne durumda oldugunu ogrenıyor ınsan:) senın adetın gecıkmısmıydı canım?

Valla normalde bugun olmam gerekiyordu ama yaklaşık 9 gün önceden kahverengi lekeler halinde başladı, artarak devam etti. 9 gün olacak nerdeyse hala kanamam var. Bitse hemen doktora koşacağım.

Kizlar benimde ayni problem oldugu icin yazma geregi duydum.nolur bana yardim edin.adetime 1 hafta kala kahverengi leke geldi bahriz sekilde ama devami gelmedi.suan adetim 2 gun gecti ve gereksiz yere genirmeye.basladim :))) igrenc oldu ama midem hafif kotu ya :) sizce hile olabilirmiyim nolur cvp

canım test yap adetın gectıyse cok sılık olsa bıle cızgı cıkabılırz benım adete 4 gun kala ıdrarda cok sılık cıktı adete 3 gun kala da kan testıyle ogrendım haber ver bızee

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…