Adete 5 gün kala lekelenme nedenleri

Thalia354

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Mayıs 2019
138
29
43
İyi geceler uzun zamandır yoktum aranızda ve adetimden 5 gün önce yani 9 mayısta iç çamaşırım hafif kirleşmişti siyah olduğu için pek anlayamadım ne olduğunu ve akşamına pet koydum hastalandım diye hiç bi şey yok ve ertesi sabah çok az bi damla şeklinde pembemsi gibi lekelenme olmuş neyse o pet öyle kaldı ve pet değiştirdim ertesi gün gene bi iki damla şeklinde gelmiş bi daha yok yani 2 3 gün çok çok az bi iki damla şeklinde rengli gibi değil ve 15 Mayıs pazar günü adet olmam gerekiyordu olmadım kist olabilir mi diye düşündüm çünkü kist bi ara çok oluyordu ve kist olduğu zamanlarda lekelenme durumlarım oldu ama onlar daha farklıydı bu sefer ki gibi değil nette pembe lekelenme nedenleri yazdım ilk başta seçenek olarak üstüne görme gebelik belirtisi vs diyo ama ben hamile olduğumu düşünmüyorum işin açıkcası genede Allah biliyor uzun zamandır evliyim hiç korunmasız ilişkimiz var o yüzden şimdiye kadar olmadı bundan sonrada olmaz diyorum sizce ne olabilir tepki almamak için foto atmak istemedim ama dediğim gibi hamile olabileceğimi düşünmüyorum şimdiye kadar olmadı bundan sonrada olmaz ‍ diye düşünüyorum işin açıkcası buraya yazmadan önce bu tarz konuları çokkkk okudum artık bazı konularda çok bilgiye sahibim çünkü bi ara bebek için bazı sitelere katıldım netten ayrıyetten araştırmalar yaptım vs vs yani insanın ne kadar bilgisi olursa olsun işte böyle bazı konular olunca ister istemez kuşkuya düşüyor yaşımda bu arada 40 istemsizce bide acaba menepoz mu diyorum bi sürü deli sorular yani kafamda kısacası testi 16 Mayısta yaptım adetimi 1 gün geçmişti gene doktor yolu görünüyor hakkımızda hayırlısı demekten başka çaremiz yok bu NOT: gebelik testi yaptım negatif pazar günü adet olmam gerekiyordu olmadım. Bugün adetim geçeli 2 ci günü 1. Foto test yapılır yapılmaz çekildi 2. Foto da bi kaç saat sonra ve adetim 1 gün geçince yaptım testi Şimdiden teşekkür ediyorum yardımcı olacak olan herkese iyi geceler dilerim

Eklentiler

• 9B86F402-3606-4B34-9739-ABA1CAF28026.jpeg
    81 KB · Görüntüleme: 296
  • D80063AF-936F-42F6-B523-365BC078A3BA.jpeg
    81 KB · Görüntüleme: 309
Bu arada gebeliğe dair hiç bir belirti yok
İkinci çizgiyi hiç göremedim adetten önce de lekelenme olabilir bende oluyor iki aydır mesela bende kendimi hamile gibi hissediyorum ama test yaptığım gibi adet oluyorum bende üç yıldır evliyim bende hiç gebe kalamadim Allah bizide sevindirsin bizim de bahçelerimiz ciceklensin

Günaydın kistten dolayı olabilir lekelenme de Dr gidin derim ve bana göre yeni sayılırsın cnm ve bebek için erken daha umutsuzlanma sakın ben 23 24 yıllık evliyim ve 40 yaşındayım Olur takılma benim lekelenme konusuna gelince bende her zaman lekelenme olmuyor bi ara kistten dolayı bi iki yıl içinde bi kaç defa oldu oda bu sefer ki lekelenme şeklinde değildi kistten dolayı lekenmelerim bu hem çok çok kısa ve az sürdü renk olarakta farklıydı bilmiyorum artık ne

Çok erken evet ama insan anne olmayı istiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…