ADETE 3GÜN KALDI TEST NEGATİFFFF YARDIMM

Aleynaaan

Üye
Kayıtlı Üye
21 Kasım 2023
105
10
27
Arkadaşlar merhaba adete 3 gün kaldı test yaptım negatif çıktı burda baktığımda bir hatfa önceden testi pozitif öıkanlar bile oluyor kafam karıştı hatta benm gibi üç gün öncedende çıkan oluyor adeti beklemem mi lazm göğülerim uçlarıda şişti aslında adet mi olcam anlamadm başka belirtim yok

Adete üç gün kala kesin sonuç vermeyebilir. Herkesin değil döngüsü farklı. Kimi 28 günde bir kimi 35 günde bir oluyor… dolayısıyla yumurtanın döllenme zamanı önemli. Regliniz geciktikten sonra hassas test yapın isterseniz. Beklemek zor oluyor biliyorum ama sabredeceğiz mecbur:) inşallah gönlünüze göre olur

Merhaba birşey sormak istiyorum benim 25 Şubat yumurtamam çatladı , adet tarihim 13 Mart .. 29 günde bir adet oluyorum ne zaman test yapabilirim sizce

Hassas gebelik testleri var. 6 gün öncesine kadar öğrenebiliyorsunuz. Predictor marka… ama kesin sonuç almak için regl gününüzde de yapabilirsiniz. Reglinize çok kalmamış şimdiden çıkacaktır diye düşünüyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…