Adete 3 gün var fakat hiçbir belirti yok

Elifrabia

Üye
Kayıtlı Üye
26 Kasım 2021
46
15
Arkadaşlar merhaba, benim normalde regle 7-8 gün kala göğüs ağrısı kasık ağrısı gibi belirtilerim olurdu fakat şuan reglime 3 gün kaldı hiçbir belirti yok, 2 aydır ovulasyon testi kullanıyorum geçen ay adet belirtilerini yaşadım ve oldum ama bu ay hiçbir belirti olmaması içime umut kapladı sizce test yapmalı mıyım yoksa gecikmeyi mi beklemeliyim😊😊

Ben iğne ile hamile kaldım, adete yakın belirtim belki olmuştur ama iğneninde yan etkisi birbirine çok yakın iğnenin etkisi oldu yani bende o sebeple kıyas yapamayız

Ben iğne ile hamile kaldım, adete yakın belirtim belki olmuştur ama iğneninde yan etkisi birbirine çok yakın iğnenin etkisi oldu yani bende o sebeple kıyas yapamayız
Anladım teşekkür ederim, Rabbim saglikla sihhatle yavrunuzu kucağınıza almanızı nasip eylesin🌹

Arkadaşlar merhaba, benim normalde regle 7-8 gün kala göğüs ağrısı kasık ağrısı gibi belirtilerim olurdu fakat şuan reglime 3 gün kaldı hiçbir belirti yok, 2 aydır ovulasyon testi kullanıyorum geçen ay adet belirtilerini yaşadım ve oldum ama bu ay hiçbir belirti olmaması içime umut kapladı sizce test yapmalı mıyım yoksa gecikmeyi mi beklemeliyim😊😊
Acaba son durumunuz nedir?

Merhaba kızlar takipteydim merakımdan üye olup geldim 🤭 Benimde reglime 2 gün var ciddi derecede sancım var onun haricinde hiç bir belirti yok hamilemiyim diye düşünmeden edemiyorum 🙈

Pembe akıntım oluyor arada ve ara ara karın kasık ağrım devam ediyor uzanıp dinlenince geçiyor yarın hastalanmazsam test aldım yapıcam haber veririm dualarını eksik etme lütfen rabbim hepimize hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin🙏
Ben gecikmenin 4. Günündeyim . Adet olarak belirtim falan hiç yok . Tüplerim karnım ağrıyor gibi Testlerim negatif 7 gün geçince kan vermek istiyorum 😂

X