Adete 3 gün kala negatif şimdi pozitif...

Ay-za

my lıfe
Kayıtlı Üye
1 Haziran 2010
48
0
Merhaba arkadaşlar çatlatma iğnesinden sonra adetime 3 gün kala kan testi yaptırdım sonucum 0-5.3 yani negatiff büyük bir hayal kırıklığıı yaşadım tabi adetim 4 gün gecikince tekrar test yaptırdım şimdi değerim 88.52 pozitiff çok şaşırdım ama değerim biraz düşük gibi mi sizce tecrübeli arkadaşların yorumlarına ihtiyacım var:18:

geç döllenme olmuştur muhtemelen. değeriniz normal gibi. hayırlı olsun.

Sağol canım ilgin için inşallah dediğin gibi olmuştur ve sorun olmaz belli etmiyorum ama ilk hamileliğim azcık heyecanlıyım inşallah da bir sorun olmaz

Sağol canım ilgin için inşallah dediğin gibi olmuştur ve sorun olmaz belli etmiyorum ama ilk hamileliğim azcık heyecanlıyım inşallah da bir sorun olmaz

canım inşşallah hayırlısı ile hamilesin .bence olumlu düşün olumlu olsun 4 gündür adet olmamışsın en büyük belirti bu zaten:))) 2 gün arayla 2 ye katlayarak ilerlemesi gerekiyor testinin , ilk değerin düşüklüğü döllenme zamanının geç olduğunu gösterir, önemli olan katlayarak artması..Ama bence meleğin geliyoooorrr:))))

inşallah canım.. Allah isteyen herkese nasip etsin..doktor haftaya gel ultrasonla bakalım dediğine göre vardır bir bildiği ama insan bir şu kadarlık hamilesin falan der değil mi...değerlerim 3 haftalık falan gibi Allah sonunuda getirir inşallah Allah ol derse olur değil mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…