Adete 3 gün kala negatif şimdi pozitif...

Ay-za

my lıfe
Kayıtlı Üye
1 Haziran 2010
48
0
Merhaba arkadaşlar çatlatma iğnesinden sonra adetime 3 gün kala kan testi yaptırdım sonucum 0-5.3 yani negatiff :KK50:büyük bir hayal kırıklığıı yaşadım tabi adetim 4 gün gecikince tekrar test yaptırdım şimdi değerim 88.52 pozitiff çok şaşırdım :KK16:ama değerim biraz düşük gibi mi sizce tecrübeli arkadaşların yorumlarına ihtiyacım var:18:

Merhaba arkadaşlar çatlatma iğnesinden sonra adetime 3 gün kala kan testi yaptırdım sonucum 0-5.3 yani negatiff :KK50:büyük bir hayal kırıklığıı yaşadım tabi adetim 4 gün gecikince tekrar test yaptırdım şimdi değerim 88.52 pozitiff çok şaşırdım :KK16:ama değerim biraz düşük gibi mi sizce tecrübeli arkadaşların yorumlarına ihtiyacım var:18:

geç döllenme olmuştur muhtemelen. değeriniz normal gibi. hayırlı olsun.

Sağol canım ilgin için inşallah dediğin gibi olmuştur ve sorun olmaz belli etmiyorum ama ilk hamileliğim azcık heyecanlıyım :KK16:inşallah da bir sorun olmaz

Sağol canım ilgin için inşallah dediğin gibi olmuştur ve sorun olmaz belli etmiyorum ama ilk hamileliğim azcık heyecanlıyım :KK16:inşallah da bir sorun olmaz

canım inşşallah hayırlısı ile hamilesin .bence olumlu düşün olumlu olsun 4 gündür adet olmamışsın en büyük belirti bu zaten:))) 2 gün arayla 2 ye katlayarak ilerlemesi gerekiyor testinin , ilk değerin düşüklüğü döllenme zamanının geç olduğunu gösterir, önemli olan katlayarak artması..Ama bence meleğin geliyoooorrr:))))

inşallah canım.. Allah isteyen herkese nasip etsin..doktor haftaya gel ultrasonla bakalım dediğine göre vardır bir bildiği ama insan bir şu kadarlık hamilesin falan der değil mi...değerlerim 3 haftalık falan gibi Allah sonunuda getirir inşallah Allah ol derse olur değil mi

X