Adete 3 gun kala erken gebelik testi pozitif

brcknn

Üye
Kayıtlı Üye
25 Temmuz 2024
175
33
27
Adetıme 3 gün var hatta sabah 2 gün dün bugün erken gebelik testi yaptıö çift çizgi cıkdı sizce hamilemıyım yoksa kımyasal mo

Eklentiler

• Screenshot_2024-09-08-22-55-41-869_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2024-09-08-22-55-41-869_com.android.chrome.jpg
    32,9 KB · Görüntüleme: 131
Adetıme 3 gün var hatta sabah 2 gün dün bugün erken gebelik testi yaptıö çift çizgi cıkdı sizce hamilemıyım yoksa kımyasal mo
Kimyasalı şu an doktor bile bilemez kimyasal 4-5 hafta civarı kendiliğinden hcg düşer kanama olur bu testten nasıl anlaşılsın

Ne

Ne bileyım herkes kimyasal dıyor ben ne olduğunu bile bilmiyorum
Allah aşkına kimyasal olması için betanın önce yükselip sonra düşmesi demek

Daha yükselmemiş bile çok yeni kimyasal demek için çok erken belki değil neden kötü düşünüyorsunuz ?

Kimyasalı şu an doktor bile bilemez kimyasal 4-5 hafta civarı kendiliğinden hcg düşer kanama olur bu testten nasıl anlaşılsın

Allah aşkına kimyasal olması için betanın önce yükselip sonra düşmesi demek

Daha yükselmemiş bile çok yeni kimyasal demek için çok erken belki değil neden kötü düşünüyorsunuz ?
Belkide duygu karmaşası çok fazla negatif gördum yarın öğlen sonuç cıkacaj çok heycanlıyım

Gözünüzaydın tebrik ederim sağlıkla gelsin inşallah 💘🐣 beni. Adetime 6 gün var test yaptım ama negatif daha öncesinde test yapmış mıydınız sonradan mı pozitife döndü

Sonucun neydi canim

tebrik ederim cok sevindim bende sizinle ayniyim suan pzt bekliyorum doktora görünmek icin bu sabah yine test yaptim dünküne göre koyu cift cizgi cikti :) kimyasaldan bende cok korkuyorum ya
Rabbim kimseye yaşatmasın benim böyle sürekli bir uyuma isteğim var Uyuyorum Doktor 3 gün sonra kan testi ver dedi Sen de verebilirsin istersen hcg'nin yükselip yükselmediğine bakacak Eğer özele gidiyorsan bekleme sağlık ocağında gitmeden önce hamilelik için kan testi vereceğim de doktor istedi de yoksa özel hastane bunlar için ayrı ücret istiyor ben sağlık ocağında vereceğim

Gözünüzaydın tebrik ederim sağlıkla gelsin inşallah 💘🐣 beni. Adetime 6 gün var test yaptım ama negatif daha öncesinde test yapmış mıydınız sonradan mı pozitife döndü
Sonradan dönme ihtimali fazla Çünkü ben testi yaptım İlk önce pozitif gördüm ertesi gün negatif gördüm Sonra tekrar negatif gördüm Dedim ki herhalde test bozuk bir gün yapmadım göğüslerimde hassasiyeti hissettiğimde yaptım Ertesi gün de kan verdim Yani ben negatiften sonra öğrendim pozitife döndüğünü O yüzden umudunuzu kesmeyin

Insanların kötü yorumlarına sakın bakmayın yarısı çıkmaz demiş yani İnsanların en azından hevesini kırmayın gerçekten bizim bir gıdım bile hevese ihtiyacımız var inanca ihtiyacımız var bol bol dua et

Rabbim kimseye yaşatmasın benim böyle sürekli bir uyuma isteğim var Uyuyorum Doktor 3 gün sonra kan testi ver dedi Sen de verebilirsin istersen hcg'nin yükselip yükselmediğine bakacak Eğer özele gidiyorsan bekleme sağlık ocağında gitmeden önce hamilelik için kan testi vereceğim de doktor istedi de yoksa özel hastane bunlar için ayrı ücret istiyor ben sağlık ocağında vereceğim
yurtdisindayim ben hastaneler bakmiyor once saglik ocagina gitmem gerekiyor bakalim hayirlisi 13 eylülde regl olmazsam insallah sknti yok demektir diye düsünüyorum simdilik. saglikla kucagina al insallah sende :)

yurtdisindayim ben hastaneler bakmiyor once saglik ocagina gitmem gerekiyor bakalim hayirlisi 13 eylülde regl olmazsam insallah sknti yok demektir diye düsünüyorum simdilik. saglikla kucagina al insallah sende :)
Sağ ol canım inşallah Rabbim herkese tattırsın

Insanların kötü yorumlarına sakın bakmayın yarısı çıkmaz demiş yani İnsanların en azından hevesini kırmayın gerçekten bizim bir gıdım bile hevese ihtiyacımız var inanca ihtiyacımız var bol bol dua et
Sizce bende hamilemiyim
IMG_0545.jpeg

Sonucunuz ne çıktı
Oturduğum yer küçük yer düzgün gebelik testi yok prodoctor sipariş verdim gelince yapacağım ama adetim biteli 24 gün oldu hala olmadım psikolojik mi bilmiyorum aşırı uyku ve mide bulantısı var kusma yok ama belimde ve kasıklarımda Ağrı var birde yanlış anlamazsın size birşey soracağım aşırı tuvalet ihtiyacı oldumu sizde normalde hiç böyle olmazdım

X