Adete 3,4 gün kala yapışkan süt kıvamında akıntı

Nermin3419

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Kasım 2018
217
66
36
Kızlar hayırlı akşamlar geçenkerde yazmıştım korumasız eşimle birlikteliğimiz olmuştu diye bir aydır korunmuyoruz son reglim 18 Kasım dı yumurtlama hesabım da takvime 1,3 Aralık dı değerlendirdik ama yumurtama günümün ve devamında şişkinlik ve kasıklarımda dolgunluk ve hassasiyet oldu ve bel ağrım oldu 5 gün önce aralığın 8 gibi evde idrar testi yapmıştım ama çıkmamış tı şimdi ise adetime 3,4 var ama yapışkan süt kıvamında akıntım başlandı yumurtladımmı sizce regli belirtisimi bu anlamadım? ama vajinam çok yumuşadı ve midemde de hazımsızlık var gebelikte midede hazımsızlık olurmu iştahım da azaldı evdekilerde mide endoskopi si çektir neoluyor sana az bişey yiyorsun diyorlar buarda ben 4 yıllık tüp mideliyim ama neden bu ay böyle yapsın ki midem; ?
birde adetlerim hep düzenlidir ya 1 gün öne atar yada bir sona yani 28 :29 günde bir oluyorum yada düzenli adet gören kadında yumurtlama olurmu? şimdiden hepinize çok teşekkür ediyorum

1 3 aralık yumurtlamansa 8 aralıkta nası testte cıksn? duzenlı ya da degıl arada yumurtlama aksayabılır. makıne degılız duygularımız hormonlarımız var:) 8 aralıktan sonra yapmadın yanı test. erken gebelıkte 6 gun sonra yazıyo dıye aldanma. ılıskıden 7 8 gun sonra anca yerlesıyo embrıyo daha bhcg kanda yokken ıdrarda aramıssın :) acele etme o kadar bıdahakı sefere:) hamıle kalmıs da olabılırsın kalmamıs da olabılırsın. su ıcımını az tutsak bıle akıntımızın seyrı degısebılıyo. 10 gun falan olmus dollenme olduysa yarın cıkar yuksek ıhtımal erken gebelıkte.. hayırlısı olsun hakkında :) adet gecıkmeden pek belırtı vermez genelde. bhcg arttıkca o mıdede belırtı vermeye baslıyo :)

Canım naptın var mı bebek

Çok sevindim canım aynı belirtiler bende de var reglime 4 gün var inşallah bende mucizeme kavuşurum sende güzel bir gebelik geçirirsin inşallah
Amin inşallah kuzum Rabbim tez zamanda senide ve bütün bebek bekleyen anneleri müjdelesin canım benim günümü 2 gün geçince kan verdim çıktı beta hcg 108

Benim de adetime 2 gün var şuan beyaz akıntım var ama çok sıvı değil kıvamlı inşallah bende de vardır bişeyler

Evet kuzum hamileyiimmm
Ahh kuzum çok sevindim tebrik ederim Benim de adetime 8 gün varken akışkan jel gibi afedersiniz ama sümük şeklinde bi akıntı geldi hatta forumda tekrar yumurtlama yapıyorsundur dediler ama yumurtlamam 12 aralıktı. Değerlendirdikte birde bi kaç gün önce sağ kasığımda sızlanma gibi agrılar vardı iştahim da çok azaldı kahvaltı yapmasam duruyorum yanı öyle düşünün. İnşallah bende hamileyimdir canım

Çok teşekkür ederim canım inşallah hamilesindir belirtilerimiz seninle aynı benimde sağ tarafımda hafif batma ve kasıklarımda kramp gibi sanki regli olcakmışım gibi oluyor akıntı benimde yapışık düt gibiydi iştahım benimde azaldı biraz daha bekle kan ver çıkıyor canım benim reglimi iki gün geçmişti çıktı büyük bir ihtimal yumurtamada kaldım bende bizde değerlendirdik zaten bugün de dr randevum var ultrason da belli olur kaç haftalık okduysa artık Rabbim hayırlısını versin inşallah sağlıklı sıhhatli yavrularımızı kucağımıza alalım seninde hakkında hayırlısı olsun inşallah canım güzel haberlerini bekliyorum haberdar et olurmu bana hamile gibi geliyor sun

İnşallah hayırlısı ise hamileyimdir kuzum Ben de bekliyorum adetime yedi gün var şu an düşünmek istemiyorum ama hep aklım oraya gidiyor İnşallah sen de sağ salim bir şekilde bebişin de kucağına alırsın hamile olursam haber vereceğim zaten canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…