adete 2 hafta kala kan testi???

cnm keşke hemen olsada hepimizin yüzü gülse ama daha yumurtlama dönemin diğer arkadaşlarında dediği gibi bende her ay belirtiler arayıp acabalarla dolduruyorum kafamı gidiyim bi test alayım yapayım yok kan testi yaptırayım diyip duruyorum her ay ve malesef mutlu sona erişemedim,15 koca aydır bende stres yapıyorum bu streste bebişimi meleğimi benden uzaklaştırıyo bunu bilmeme rağmen engel olamıyorum bu yaptığım strese bak güzel kardeşim ne dicem daha iki aylık evlisin bebeğim biraz daha ssakin dawran ben ne yapayım yada benden bile daha uzun zzamandır bekleyenler naapsın bence önce sakinleş sonrasındaysa yumurtlama günlerini hesapla 28 günde bir adet görüyorsa 14.gün itibariyle 24 gün görüyorsan 12.gün itibariyle ve 30günse 15.gün itibariyle yumurtlaman gerçekleşiyo ve sanırım 6 gün sürüyo buna göre adet döngün üstündeen hesaplayabilirsin yumurtlama dönemini ayrıca yummurtlama döneminde akıntı yumurta akı kıvamında gelir iki parmak arasında sümük gibi uzar bunlarıda takip edebilirsin tabi yine en doğru bilgiyi doktorundan alabilirsin benimde bildiklerim bunlardan ibaret canım inşallah işine yarar ha bide ateş ölçme yöntemi var adet olduğun gün itibariyle ateşini ölçüp en yüksek olduğu gün yumurtanın kesin olarak çatladığı gün olarak belirleye bilirsin ve gün aşırı ilişkiyi aklından sakın çıkarma
çok konuştun demezsen bir iki şey daha söyleyebilirim
hamilelik iiçin iki uygun pozisyon bulunmakta birisi dizdirsek pozisyonu diğeri klasik pozisyon spermler sadece bu şekilde tamamıyla vücuda giriyor
ondan sonra taze ve yeşil yapraklı sebzeler ye mevsim meyvelerinin taze suyunu sık ve iç
fındık ceviz badem gibi kuru yemişleri mutlaka tüket süt ve süt ürünlerinede ağırlık ver canım düzenli uyku ve kesinlikle sigara içilmeyecek bunların hepsini çeşitli internet sayfalarından araştırdım ve sanırım %desi yüksek doğruluk oranı var her neyse ben sadece bildiklerimi paylaşmak istedim kızmazsın umarım

cok tsk ederım arkadasım yaa benı cok mutlu ettın benım ıcın usenmeden neler yazmıssın yardımcı oldugun ıcın cok saol ama sende benı cok ıyı anlarsın ıste malum heyecanla beklıyoruz ve her belırtıyı hamılelık sanıyoruz allahım meleklerımıze kavustursun bıranonce ınsallah bızı.

:1hug:
her şeyi ümit dolu kalp çırpıntılarıyla bekliyorum neler yaşıyorum neler hissediyorum her ay göz yaşlarım dinmek bitmiyo doğrusu ama sabır sabretmeyi sende öğreneceksin bitanem ben 13 ay kadar daha tecrübeli olarak söylüyorum yawaş yawaş sabretmeyi öğreniyosun ayrıcas ne demek bildiğim herşeyi seninle paylaşacağımdan şüphen olmasın tamammı canım sen sor bana bildiğim bu yolda öğrendiğim herşeyi paylaşmaya sonuna dek hazırımki bu sitedeki tüm kadınlarda benim gibi düşünüyor emin ol bu zorlu çetin ama güzel yolda dilerim rabbim yüzünü biran önce güldürür

buarada folik asit desteğinede başla folik plus iyi olanıymış ben ona başlicam yeniden doktorum en iyisi olduğunu söyledi

bende folbıol kullanıyorum cnm bana hamıle kalana kadar onu ıc hamıle kaldıktan sonra folıc plus ıc dedıler bende o yuzden suan onu kulllanıyorum cunku folbıolde cok yuksek folık asıt varmıs ama dıgerınde esıt dagılım varmıs bende folık asıt fazlasıyla vucudumda bulunsun dıye onu kullanıyorum umarım yeterlı olur.

bak bunu öğrendiğim iyi oldu alayım bir tane bende ben zaten birazdan doktorumu arayacağım cesaretlenmeye çalışıyorum

hemde folbıol sadece 1 ytl arkadasım folıc plus 8 ytl ustelık ıcınde 50 gunluk kullanım var folbıolde.

aaaa bak bunu öğrenmem iyi oldu bu arada gördünmü bak burda herkes birbirine ne kadar yardımcı oluyor bilgilerini paylaşıyor biliyormusun ben artık beklemekten çok yoruldum

ya kızlar sımdı testın sonucu elıme gectı bende telefonla ogrenmıstım sonucu ama kagıttan bısey anlamadım bı yorumlar mısınız ne demek bu kan degerlerım cok mu dusuk benım? bhcg sonuc <2.00 normal deger <4mlu/ml yardımcı olursanız cok sevınırım cunku bılıyosunuz ben adetıme 2 hafta kala yaptırmıstım kan testını.

canım sonuç negatif ama çok erken yaptırmışsın bide adetine 2 gün kala filan yaptır canım....

evet değer çok düşük bende adetime 1 hafta kala yaptırmıstım değerim 35 ti hamile görünüyo du kağıtta ama dr umuz çok bilgili değilsin dedi bazı hesaplamalar yaptı gerçektende değildim o ay sağlıklı bi gebelikte heleki adete birkaç gun varken bu değerin yuzleri aşması gerek dedi bende sonraki aylardan birinde hamile kaldım zaten sıkma canını olucak elbet birgün..

evet elbettekı olacak sevgılı meslektasım ama su varkı ben cok erken yaptırdıgım ıcın emın olamadım o sebeple tereddutte kaldım belkı yanlıstır tekrar yaptırsammı dıye sızlerın fıkrını almak ıstedım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…