Adete 2 gün kala kan testi negatif, sonuç kesin mi sizce?

goncela

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Ekim 2011
110
2
Bugün kan testi yaptırdım beta hcg 0 çıktı. Sizce kesin hamile değil miyim? Daha sonra etkrarlasam testi sonuç değişir mi. Bu ay çok umutluydum

Bugün kan testi yaptırdım beta hcg 0 çıktı. Sizce kesin hamile değil miyim? Daha sonra etkrarlasam testi sonuç değişir mi. Bu ay çok umutluydum

adet gününde tekrr yaptır canım bide...ama ümidini kırmk istemem ama olmayabilirsin hamile...ama 2 gün sonra yaptır genelde adet gününde yaptırmak uygun diyorlar...bnde sen gibi 2 gün önce yaptırdım değerim 157.1 cıkmıstı niş.hamilesindir canım

Ben de 2 gün önce yaptırdım 0.100 çıktı, adetim çok düzenli diildir ama satım 27 eylül, en geç 31 ekimde olmam lazım. Gerçi ben umudu kestim ama :44: Keşke bi sürpriz olsa

ümidini kırmak istemem canım ama hamile olmama olasılığın yüksek kanda yanılma ihtimeli az çünkü...

Bazı durumlarda sürpriz olabliyor diye okudum forumlarda, insan olmayacağını bile bile umutlanıyor bazen

Bazı sürprizler olabileceğini okudum forumlarda, insan olmayacağını bile bile umutlanıyor bazen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…